Biologicky Rozložitelné Talíř

Biologicky rozložitelné jednorázové talíře jsou ekologickým, udržitelným a efektivním řešením pro stravovací služby. Modely, které najdete v této kategorii, vám umožní prezentovat elegantní stůl v gastronomických zařízeních, na večírcích, cateringových akcích nebo speciálních událostech, aniž byste opustili design a sofistikovanost. A vždy s maximálním ohledem na životní prostředí.

Nákup ekologických jednorázových talířů vám nabízí spoustu možností, pokud jde o zdobení a úpravu stolu v nejvyšší kvalitě. Zjistěte, že udržitelnost, design a dobrá cena mohou jít ruku v ruce.

 • Vyrobeno z přírodních materiálů
 • Spojení módy a udržitelnosti
 • Degradace přirozenou cestou
 • Recyklovatelné nebo kompostovatelné
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Kartonové Talíře

Talíře z Cukrové Třtiny

Dřevěné Talíře

Talíře z Palmových Listů

Papírové Krajky

Pevné podložky na Dorty na pečivo

Biologicky Odbouratelné Talíře s Víčko

Plastové Talíř

Aktivní filtry

Naše biologicky rozložitelné talíře jsou velmi kvalitní a hodí se do restaurací, hotelů, cateringu, na večírky a formální i neformální akce. V současné době máme v naší sekci ekologických desek různé materiály: mimo jiné cukrovou třtinu, lepenku, buničinu Chinet, pšeničnou vlákninu, bambus, dřevo nebo palmové listy.

Jednorázové talíře

Ekologické jednorázové talíře jsou udržitelnou volbou, protože se vlivem prostředí rozkládají. Abyste mohli své stoly obléknout do této ekologicky šetrné varianty, nabízíme vám v Monouso široký výběr jednorázových a ekologických talířů, které jsou ideální pro prezentaci jídla tím nejšetrnějším způsobem.

V našem obchodě jsme připravili rozsáhlý katalog jednorázových talířů všech druhů. Najdete zde:

 • Jednorázové talíře na polévku
 • Jednorázové talíře
 • Jednorázové čtvercové talíře
 • Jednorázové talíře na polévku
 • Jednorázové polévkové talíře s přihrádkami
 • atd.

Pokud se chcete o našich recyklovatelných jednorázových deskách dozvědět více, můžete přejít na naše produktové listy, kde najdete více informací o jejich použití a vlastnostech. Je to nejpřímější a nejúplnější způsob, jak se dozvědět o jejich funkčnosti, kompatibilitě, certifikacích a prohlédnout si všechny jejich fotografie.

Úsporné jednorázové talíře

Ne každý může nabídnout levné jednorázové talíře. Chcete vědět, proč vám je můžeme nabídnout? Zde jsou 4 důvody!

 1. Protože nám trvalo více než 10 let, než jsme získali zkušenosti s maximálním přizpůsobením cen.
 2. Protože spolupracujeme pouze s konkurenčními dodavateli.
 3. Protože vybíráme pouze jednorázové talíře, které projdou naší kontrolou kvality.
 4. Protože s vámi chceme spolupracovat dlouhodobě a záleží nám na tom, abyste nám důvěřovali.

Jak vidíte, specializujeme se na levné, ale vysoce kvalitní jednorázové talíře. Chcete je vyzkoušet?

Biologicky rozložitelné, kompostovatelné a ekologické talíře

9 z 10 zákazníků jasně říká, že při zachování všech podmínek dávají přednost ekologickým talířům. Víme to, a proto jsme se rozhodli pro nejrozsáhlejší katalog ekologických pokrmů na trhu. Nevíte, kde začít? Zde je několik tipů!

Biologicky rozložitelné desky

Biologicky rozložitelné talíře jsou v této kategorii nejoblíbenější, protože kromě toho, že jsou krásné a elegantní, nabízejí záviděníhodnou udržitelnou kvalitu: rozkládají se působením přírody. To znamená, že při zodpovědném používání jsou tyto biologicky rozložitelné talíře na jedno použití nejvyšším cílem udržitelného podnikání.

Biologická rozložitelnost samozřejmě zajišťuje, že tyto desky jsou recyklovatelné a kompostovatelné. Nejen to, ale najdete zde i různé formáty, například biologicky rozložitelné jednorázové misky, které jsou nezbytnou součástí udržitelného stolování. Potřebujete další důvody? Opravdu? Porovnejte naše ceny s jinými možnostmi a uvidíte, že cena těchto biologicky rozložitelných jednorázových talířů je špičková.

Kompostovatelné talíře

Dalším udržitelným trendem v této kategorii jsou kompostovatelné talíře, které jsou oblíbeným produktem, protože mají schopnost rozkladu lidskou činností.

Nákup kompostovatelných talířů vangličtině znamená, že tento proces můžeme urychlit pomocí 2 technik:

 • Průmyslový kompost, který je k dispozici prostřednictvím zelených bodů a který zaručuje rychlou degradaci v zařízeních, která na to mají kapacitu.
 • Domácí kompostování, nejmodernější varianta, která umožňuje kompostovat jednorázové talíře v osobním kompostéru.

V sekcích pro talíře z cukrové třtiny, celulózy, pšeničné vlákniny nebo palmových listů najdete kompostovatelné modely. Pokyny výrobce naleznete v jednotlivých produktových listech a v případě pochybností nás kontaktujte!

Stylové jednorázové talíře

Nikdy nás neunaví opakovat: pokud jde o elegantní jednorázové talíře, udržitelnost a design, neznamená to, že nejsou v rozporu, ale v případě našeho elegantního talíře na jedno použití jdou ruku v ruce. Krása přírodních produktů, z nichž jsou vyrobeny, se přenesla do jejich designu a výsledek překvapí vaše hosty na pohled i na dotek.

Nejnovějšími trendy v pokovování jsou proto materiály s přírodními tóny a příjemnými texturami. Naše elegantní talíře Monouso tuto potřebu bezpochyby splňují na výbornou.

Neméně důležitá je i cena našich elegantních jednorázových talířů. Díky více než desetileté spolupráci s vybranými dodavateli vám můžeme nabídnout levné elegantní jednorázové talíře. V našem obchodě získáte nejen levnější balíček, ale nabízíme vám také různé množstevní slevy, takže vás účet za speciální jídlo nebude stát ani korunu.

Pokud stále váháte, podívejte se na naše elegantní, sofistikované a elegantní biologicky odbouratelné bambusové talíře nebo na modely vyrobené z palmových listů s charakteristickými přírodními žilkami, které jsou hodny jen těch nejlepších dezertů. Nemluvě o měkkosti dřeva na dotek a dobrých výsledcích, které poskytují pro svou originalitu.

Krásné jednorázové talíře

Otázka, kterou si klademe u krásných jednorázových talířů, zní: co určuje jejich krásu? Shrnuli jsme to pro vás ve třech podrobnostech:

 • Přírodní barvy, které ladí s prostíráním.
 • Textury, které jsou příjemné na pohled. Žádné umělé třpytky.
 • Mějte k dispozici podobné výrobky (například příbory), které se k sobě hodí. Pokud chcete vyrobit elegantní jednorázový talíř, ujistěte se, že je sada kompletní.

Pokud potřebujete poradit s trendy, obraťte se na náš zákaznický servis a my vám nabídneme další tipy.

Jednorázové talíře na večírky

Ať už se jedná o venkovní akci, formální nebo neformální večírek, výročí nebo jakoukoli jinou oslavu, kde jsou potřeba jednorázové talíře, tyto ekologické verze jsou ideální pro úspěch. Hygiena a snadná přeprava a čištění jsou jen některé z důvodů, proč zvolit jednorázové párty talíře . Cena, elegance, trvanlivost a udržitelnost jsou dalšími faktory.

V našem katalogu najdete nespočet referencí na jednorázové párty talíře, abyste si mohli vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Halloween, narozeniny, svatby... je tu všechno!

Jednorázové talíře pro dětské oslavy

Na dětských oslavách se ekologické nebo narozeninové talíře stávají králi večera. Obvykle jsou vyrobeny z kartonu, opatřeny barevným laminátem nebo potištěny oblíbenými hrdiny a hrdinkami. A jsou tou nejlepší volbou, protože jsou bezpečné (děti se nemohou pořezat, ani když se zlomí) a jejich design přitáhne pozornost všech hostů oslavy.

Nyní si můžete pořídit i naše ekologické talíře pro opakované použití, je pro nás důležité přispívat k lepšímu světu a díky nim můžete talíře používat déle.

Vidět vícVidět méně