Papírové Ubrusy

Představte si, že do vaší restaurace přijde skupina hostů. Objednali si významnou oslavu a očekávají nezapomenutelný zážitek. Když však usednou ke stolu, zjistí, že prostírání není bezvadné a že jsou na něm skvrny a zbytky jídla. Jak se asi budou cítit, až to uvidí? Pravděpodobně budou zklamaní a jejich zážitek z jídla pravděpodobně utrpí, že?

Rychlým, jasným a účinným řešením by bylo zvolit praktické ubrusy, například papírové ubrusy, které jsou ideální pro hotely, restaurace a cateringové společnosti. Díky nim můžete ochránit své stoly a zároveň dodat místnosti originální nádech. Mezi hlavní výhody papírových ubrusů vyzdvihujeme následující:

  • Hygiena: papírové ubrusy jsou jednorázové, a proto budou pro každého klienta nebo skupinu klientů jedinečné.
  • Úspora času a peněz : rozlučte se s pračkami a žehličkami. Budete mít své ubrusy v perfektním stavu a připravené k opakovanému použití.
  • Pohodlí : jsou lehké a lze je velmi snadno položit.
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Papírové Ubrusy


Aktivní filtry

Praktické papírové ubrusy pro pohostinství

Papírové ubrusy jsou vynikající volbou pro ty, kteří hledají praktické, úsporné a elegantní řešení pro ozdobení stolu při jakékoli příležitosti.

Na roli, jednotlivé, předem nastříhané... Kouzlo papírových ubrusů souvisí také s množstvím formátů, v nichž můžeme využívat všech jejich výhod. Festival barev, tvarů a způsobů použití, abyste snadno našli ten, který nejlépe vyhovuje vašemu podnikání a potřebám vašich zákazníků.

Ať už hledáte květinový vzor pro jarní večeři, puntíkovaný vzor pro dětskou oslavu nebo jednoduše jednobarevný pro neformální večeři, u Monouso vždy najdete papírový ubrus, který bude vyhovovat vašim potřebám. Široká škála dostupných rozměrů vám umožní pokrýt stoly různých tvarů a velikostí.

Výhody však nekončí pouze z hlediska designu. Pokud chcete překvapit své klienty a zajistit jim co největší pohodlí a čistotu během pobytu ve vašich prostorách, máte před sebou ideální produkt, který rozhodně potřebujete. Kromě neuvěřitelného poměru ceny a kvality vyniká i schopností prezentovat se v perfektním stavu před každou službou.

Tyto ubrusy jsou ideální pro dětské oslavy, neformální večeře, grilování, pikniky, všechny druhy podniků a všechny ostatní příležitosti, kdy se nechcete starat o praní a sušení ubrusů po akci. Prostě je použijete a vyhodíte. Je to tak jednoduché.

Vyberte si ze široké nabídky papírových ubrusů

Chcete poradit, jak vybrat dokonalé ubrusy? Doporučujeme zejména dva typy papírových ubrusů:

  • Voděodolné papírové ubrusy jsou vynikající volbou pro ty, kteří chtějí ochránit svůj stůl před rozlitím a skvrnami. Tento typ ubrusů je navržen s polyethylenovou vrstvou, díky níž jsou odolné vůči vodě a tekutinám.
  • Kostkované papírové ubrusy jsou klasickou a nadčasovou volbou, která nikdy nevyjde z módy. Tyto ubrusy se vyznačují kostkovanými vzory, které mohou být v různých velikostech a barvách. Jsou vynikající volbou pro venkovní akce, pikniky, grilování nebo pro dodání rustikálního a útulného nádechu stolu.

Na druhou stranu je v dnešní době ekologie velmi důležitým faktorem při výběru výrobků používaných v pohostinství. Papírové ubrusy jsou vynikající volbou, pokud chcete snížit svou ekologickou stopu. V porovnání s látkovými ubrusy jsou tyto ubrusy šetrnější k životnímu prostředí, protože se snadněji recyklují.

Měli bychom také vzít v úvahu jejich savost a další vrstvu ochrany, kterou poskytují povrchům, jako je bar nebo kuchyně, například je lze použít k ochraně pracovní plochy nebo k umístění pod sklenice u baru.

Vidět vícVidět méně