Degustační Sety Durables

Miniatury SAN a Tritan jsou opakovaně použitelné nádoby, které se používají k uchovávání, ochraně a prezentaci potravin elegantním a sofistikovaným způsobem. Díky použitým materiálům představují bezpečnou a všestrannou možnost pro servírování vašich produktů. A to proto, že SAN a Tritan jsou neuvěřitelně odolné vůči jakémukoli druhu síly, takže jsou prakticky nerozbitné.

Každý chce, aby den, o kterém celý život sní, byl výjimečným a nezapomenutelným okamžikem. Svatba. Umělecká výstava. Filmová premiéra. Pro každého je to o něčem jiném. Abyste tuto výjimečnou událost nepokazili, musí být každý drobný úkol proveden s velkou pečlivostí a každý detail musí být dokonalý. Proto si díky našemu prezentačnímu nádobí SAN a Tritan budou vaši zákazníci tento den pamatovat jako před a po ve své existenci.

 • Vizuálně atraktivní
 • Vysoce odolné
 • Odolává vysokým teplotám
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Degustační Sety Durables


Aktivní filtry

Co jsou miniatury SAN a Tritan?

Miniatury SAN a Tritan jsou prezentační nádobí určené k uchovávání, přikrývání a podávání potravin v malých a chutných porcích.

Náš rozsáhlý katalog prezentačních miniatur jste již viděli. Proto jste více než připraveni seznámit se s jejich různými vlastnostmi, použitím, designem a materiály.

Vlastnosti miniatur ze SAN a Tritanu

Materiály miniatur SAN a Tritan

Miniatury SAN a Tritan jsou vyrobeny tak, aby prezentovaly a zachovaly nejlepší vlastnosti jakýchkoli potravin. Ať už se jedná o jakoukoli příležitost, vaše výrobky budou vypadat skvěle a budou skvěle chutnat. Abychom tato očekávání splnili, používáme spolehlivé a vysoce kvalitní materiály.

SAN, který používáme k výrobě našich miniatur, je velmi estetický a má krásný lesklý povrch. Díky tomu jsou ideální pro všechny druhy akcí, které vyžadují elegantní prezentaci. Kromě toho je odolný vůči mastnotě a oleji, takže na něm neuvidíte skvrnu, ať už je v něm jakékoliv jídlo. A nejen to, je také velmi odolný vůči nárazům, takže se při pádu nebo uklouznutí snadno nerozbije.

Na druhou stranu je naše nádobí z materiálu Tritan odolné vůči všem druhům extrémních teplot, takže se skvěle hodí jak pro teplé, tak pro studené pokrmy. Kromě toho je vysoce odolný vůči všem druhům sil, proto je považován za nerozbitný. Tím však jeho výhody nekončí, je snadno recyklovatelné, takže jakmile se rozhodnete je vyhodit, lze z něj vyrobit zcela novou nádobu.

Naším cílem je umět se přizpůsobit a uspokojit potřeby všech typů zákazníků. Z tohoto důvodu máme rozsáhlý katalog nádobí vyrobeného ze SAN a Tritanu, které uchová jakýkoli výrobek v perfektním stavu.

Použití miniatur ze SAN a Tritanu

Nyní, když jste odborníky na vlastnosti jednotlivých materiálů, jste připraveni zabývat se rozsáhlým seznamem použití miniatur ze SAN a Tritanu. Abychom vám pomohli při hledání dokonalého nádobí, poskytli jsme vám stručný přehled jejich nejčastějších použití:

 • Cateringové miniatury ze SAN a Tritanu
 • miniatury SAN a Tritan na svatby
 • miniatury SAN a Tritan na večírky
 • miniatury SAN a Tritan pro restaurace
 • miniatury SAN a Tritan pro akce

Jsme si vědomi toho, že na akcích se jídlo obvykle nekonzumuje okamžitě. Z tohoto důvodu naše degustační nádobí udržuje teplotu a udržuje vaše produkty v dobrém stavu po delší dobu. Navíc nemění chuť ani vůni pokrmů, takže si je hosté mohou vychutnat, jako by byly čerstvě naservírované.

Komu se někdy nestalo, že mu upadla sklenička? Víme, že nehody se stávají v každém sebeúctyhodnějším gastronomickém zařízení. Proto jsou miniatury SAN a Tritan tak odolné proti nárazu, že jsou považovány za nerozbitné. Ať už se stane jakákoli nehoda, vaše jídlo zůstane v bezpečí, ať se děje cokoli.

Jak již víme, vizuální složení pokrmů je rozhodujícím prvkem pro spokojenost strávníků. Pro zvýšení estetického dojmu je nádobí SAN a Tritan opatřeno křišťálově čistou povrchovou úpravou. Jeho průhledný povrch umožňuje ocenit výrobky a také přirozeně zvýrazňuje jejich barvy. Díky nim vaše jídlo upoutá pozornost každého nerozhodného zákazníka.

Ekologické miniatury z materiálu SAN a Tritan

Spotřebitelé si stále více uvědomují dopad svého každodenního jednání na životní prostředí. Vyhledávají také, aby provozovny, které navštěvují, nakládaly se surovinami, které používají, vhodným způsobem.

Není proto divu, že spotřeba ekologických výrobků vzrostla za posledních deset let o 96 %. Chcete-li tedy uspokojit požadavky svých nejvěrnějších strávníků a přizpůsobit se novým trendům na trhu, je jasné, že musíte mít k dispozici udržitelné alternativy. Pokud si tedy chcete vybudovat loajalitu zákazníků, je nezbytné investovat do ekologických obalů a výrobků.

Aby vám společnost Monouso v tomto nelehkém úkolu pomohla, nabízí rozsáhlý katalog opakovaně použitelných miniatur SAN a Tritan. S nimi vaše firma lépe využije zdroje a zároveň zlepší svou image.

Návrhy miniatur SAN a Tritan

Vychutnali byste si raději jídlo na starém poškrábaném skleněném talíři, nebo na ručně vyrobeném a ručně malovaném keramickém talíři? Odpověď je zcela jasná. Není pochyb o tom, že estetika nádobí přispívá k zážitku z jídla stejně jako dobrá chuť. Proto máme pro miniatury SAN a Tritan širokou nabídku tvarů a designů:

 • Čiré degustační misky ve stylu sodovky jsou ideální pro vychutnávání malých soust plných chuti. Jejich oválný tvar je kompatibilní se všemi druhy občerstvení. Jejich design navíc umožňuje ochutnávat jídlo z misky bez nutnosti použití příboru.
 • Klasické průhledné prezentační misky jsou ideální volbou pro zmrzlinu, ovoce, pěny..., protože připomínají tradiční zmrzlinárny. A nejen to, jsou kulovité, ale mají malou základnu pro bezpečné uchopení.
 • Pokud máte rádi uměleckou přípravu a servírování pokrmů, budou pro vás průhledné degustační nádoby ve stylu pagody velmi užitečné. Jejich čtvercový povrch se skvěle hodí k jakémukoli krému, želé nebo tiramisu. Jejich povrch připomínající sklo navíc umožní vašim zákazníkům vidět jednotlivé vrstvy vašich výrobků.

Je již jasné, že díky nápadné prezentaci si každý zákazník jídlo mnohem více vychutná. Abyste mohli nabídnout co nejatraktivnější pohoštění, máme pro vás velké množství modelů a designů opakovaně použitelného cateringového nádobí.

Monouso, dodavatel miniatur ze SAN a Tritanu

Podle studií vzrostl v posledních několika letech objem cateringu a jídla pro akce o více než 15 %. To znamená, že spotřebitelé za tyto služby utratili v průměru 3805 milionů eur ročně. To je pro sektor pohostinství nepochybně neuvěřitelná zpráva. Abychom umožnili profesionálům v oblasti cateringu a restaurací zásobovat své zákazníky, stali jsme se předním dodavatelem miniatur SAN a Tritan. Z tohoto důvodu máme k dispozici širokou škálu produktů:

 • Kulaté degustační misky
 • Čtvercové degustační misky
 • Průhledné degustační misky

Ve společnosti Monouso se snažíme odměnit úsilí a nadšení, které pracovníci v potravinářském odvětví projevují. Proto nabízíme širokou škálu prezentačního nádobí, které je připraveno nabídnout každému strávníkovi ty nejjemnější chutě.

Závazek prodávat miniatury SAN a Tritan

Historie cateringu a prezentace jídla sahá tisíce let do Číny, kde se jídlo rozdávalo zdarma každému, kdo ho potřeboval. O mnoho let později v Evropě zásobovali Římané poutníky a obchodníky, aby během obchodních cest netrpěli hladem. Tato služba tedy začínala jako malá a pohostinná a vyvinula se v synonymum kvality a elegance.

Chcete, aby si vaši strávníci užili vybraný zážitek a zároveň se cítili jako doma? Nebojte se, ve společnosti Monouso vám můžeme pomoci tím, že vám nabídneme nekonečné množství opakovaně použitelného prezentačního nádobí.

Potřebujete více informací o miniaturách SAN a Tritan? Kontaktujte nás!

Vidět vícVidět méně