Opakovaně Použitelná Plastová Mísa na Salát

Salátové mísy jsou ideální nádoby pro prezentaci ovocných a zeleninových koktejlů i salátů s nejrůznějšími přísadami. Tyto mísy jsou ideální k prostírání stolu, aby si hosté mohli vzít tolik jídla, kolik chtějí.

Jsou vyrobeny z polystyrenu, jsou vysoce tuhé a odolné a jsou ideální pro gastronomické provozy a restaurace. Kromě toho máme v Monouso široký katalog: od průhledných po neprůhledné nebo barevné, s víkem nebo bez něj.

  • Určitá transparentnost
  • Odolnost: při pádu se nerozbijí na malé kousky.
  • Elegantní lesk
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Opakovaně Použitelná Plastová Mísa na Salát


Aktivní filtry

Salátové mísy dodají stolu prostor: místo toho, abyste na stůl umístili jednu pro každého hosta, můžete použít jednu mísu pro každého hosta a volně tak servírovat jeho saláty. To šetří místo, čas i peníze. Aby si každý host mohl salát snadno vychutnat, lze mu poskytnout speciální příbory na servírování salátů.

Jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, které zaručují vynikající kvalitu, a představují ideální opakovaně použitelné plastové misky pro skladování potravin v baru, restauraci, hotelu nebo cateringu. V našem obchodě najdete také varianty s víkem pro bezpečnou a hygienickou přepravu. Nejlepší volba, pokud musíte cestovat, abyste mohli uspořádat venkovní akci!

Salátové mísy, které jsou bezpochyby nejlepší volbou pro prezentaci zeleninových a ovocných koktejlů, dodají vašemu stolu na výraznosti. Hodí se také na všechny druhy salátů, jako je oblíbený salát Caesar, těstovinový salát nebo ruský salát.

Vidět vícVidět méně