Materiál

Kapacita

Plastové Skleničky pro Opakované Použití Durables

Naše odolné nerozbitné sklenice na víno nabízejí dokonalý povrch, který každého ohromí svou podobností se sklem. Tyto nerozbitné sklenice na víno, které jsou ideální pro použití v letoviscích, u bazénů, na lodích a na venkovních akcích, vydrží až 500 umytí v myčce nádobí a nezanechávají žádné zbytky.

Další výhodou těchto sklenic TRITAN a SAN je, že vydrží všechny nárazy světa, což je mimořádně potřebné pro akce s masovou účastí.

Ve společnosti Monouso nabízíme širokou škálu designů, které lze na přání potisknout sítotiskem a vylepšit tak image vaší firmy, značky, akce, večírku nebo koktejlu.

  • Nerozbitné: bezkonkurenční trvanlivost
  • Neuvěřitelná podobnost se sklem
  • Opakovaně použitelné
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Plastové Skleničky pro Opakované Použití Durables


Aktivní filtry

Durables nejsou jen tvrdé plastové kelímky, ale prakticky elita opakovaně použitelných kelímků. Jedná se o nerozbitné plastové kelímky tak vysoké kvality, že kromě toho, že imitují vzhled skla, jej daleko předčí i svými vlastnostmi.

Odolné kelímky pro opakované použití

Tento výkon je možný díky materiálům, jako je SAN nebo TRITAN (kopolyester), plastům nové generace. Poskytují vysoce kvalitní povrchovou úpravu, bezpečnost a odolnost a vydrží 350 až 500 umytí jednoho kusu v závislosti na způsobu použití a typu výrobku.

To vše činí z plastových sklenic SAN nebo Tritan, určených na šampaňské, víno nebo gin s tonikem, dokonalé a výhodné řešení pro hotelový a gastronomický sektor, protože s prvky vyrobenými z tohoto materiálu lze zacházet jako s jakýmkoli jiným skleněným nádobím. Sklenice Durables jsou tedy ideální volbou pro večírky, velké i komorní oslavy (s nervózními hosty!).

Nerozbitné sklenice na víno pro akce překvapí všechny vaše hosty svým křišťálově čistým vzhledem, lehkostí a odolností. Totéž platí pro nerozbitné sklenice na nápoje nebo míchané nápoje. Výhody pro vaše zákazníky, ale také výhody pro vás při sběru: tyto sklenice jsou mnohem lehčí a nerozbitné, a proto je méně problematické je vyjmout, aniž by došlo ke ztrátám na životech.

Hledáte plastové sklenice na víno? V naší kategorii najdete desítky modelů, které dokonale poslouží vašim účelům.

Vidět vícVidět méně