Obchod s Delikatesami

Máme rozsáhlý katalog jednorázových potřeb pro vybavení vašeho gurmánského obchodu. Všechny sáčky, které potřebujete: DoyPack se snadným otevíráním, na oříšky, kávu nebo čaj; nebo sáčky na lahve, papírové nebo TNT, aby si vaši zákazníci mohli odnést svá oblíbená vína tím nejelegantnějším způsobem. Nabízejte své lahůdky a prémiové výrobky s nejlepšími skleněnými dózami, kartonovými krabicemi, vakuovými sáčky nebo papírovými sáčky pro servis na výši vašich sýrů, olejů, medů, koření, šunek nebo vín.

Vidět vícVidět méně

Zavařovací Sklenice

Papierové Tašky DoyPack StandUp

Vakuové Sáčky

Plastové Sáčky na Koktejl

Krabice na těstoviny, sušenky a koláče

Potravinová Folie

Papírové Ubrusy Vichy Čtverces

Ve společnosti Monouso vám nabízíme veškeré jednorázové zboží pro obchody s lahůdkami , kterémůžete potřebovat pro každodenní provoz vaší provozovny. Máme propracovanou a kvalitní nabídku pro nejvýznamnější produkty, které ve svém obchodě prodáváte: od sýrů po konzervy, včetně lanýžů, ořechů, olejů, čokolád nebo prémiových nápojů.

Vaše podnikání se vyznačuje tím, že svým zákazníkům nabízíte jen to nejlepší. Protože víme, že kvalita je pro vás základní a zásadní, chceme, abyste se obklopili pouze prvky pro obchody s delikatesami , které odpovídají vašim standardům. Za tímto účelem náš tým odborníků pečlivě vybral obaly, které vám budou při servírování ve vaší prodejně nejvíce užitečné.

Naše vakuově balené sáčky, průmyslové, reliéfní, metalizované, s kraftovým nebo černým podkladem jsou ideálním řešením pro balení všech druhů uzenin a salámů: sušené šunky, panenky, choriza a iberského salchichónu de bellota... Mnoho vašich zákazníků nakupuje pro dárky a je to ideální způsob uchování a prezentace. Po nakrájení jejich objednávky jim tedy můžete nabídnout uložení výrobku do jednoho z těchto modelů.

Můžete z nich také vytvořit pro své zákazníky balení na míru s různou hmotností, aby si mohli snadno vybrat a uchovat je déle v perfektním stavu. Je to proto, že z těchto obalů je odváděn veškerý vzduch, uzeniny nepřicházejí do styku s kyslíkem a déle si zachovávají svou charakteristickou chuť a vůni.

Bio med je jedním z nejvyhledávanějších produktů v obchodech s prémiovými potravinami. Není divu, vezmeme-li v úvahu vlastnosti tohoto přírodního nektaru: zdroj antioxidantů a bílkovin, prostředek proti kašli, sladidlo... nemluvě o tom, že jde o potravinu s neuvěřitelnou chutí, která je naprosto univerzální: lze ji použít na toasty, steaky nebo jogurty.

Abyste ho mohli ve své gurmánské restauraci podávat s noblesou, představujeme elegantní skleněné nádoby se vzduchotěsnými uzávěry. Dodávají se v různých velikostech a barvách.

A pokud mluvíme o hvězdných položkách, víno a lihoviny budou jistě patřit k nejprodávanějším ve vašem podniku. Zvláště když se blíží významná data, jako jsou Vánoce, Den otců nebo Den matek. Aby vaši zákazníci odcházeli z vaší provozovny s dokonalou prezentací dárku, spolehněte se na naše TNT nebo papírové tašky na lahve.

Obě varianty jsou velmi udržitelné. Zatímco první jsou recyklovatelné a vhodné pro dvě lahve, druhé z netkané textilie jsou opakovaně použitelné, omyvatelné, mají vysekávané ucho a jsou k dispozici v různých barvách. Jsou ideální pro vaše nejčastější zákazníky nebo velké výlohy. Prostě dva typy, bez kterých se neobejdete.

Máme také obaly na sýry, nádoby na volně ložené ořechy, kartonové krabice na sladkosti, řemeslné čokolády a tradiční těstoviny na váhu.

Monouso, dodavatel jednorázových potřeb pro lahůdkářské obchody

Ve společnosti Monouso se snažíme přinášet veškeré jednorázové potřeby, které potřebujete ve svém gurmánském obchodě, abyste mohli obsluhovat své zákazníky v nejvyšší možné kvalitě. Protože je nám jasné, že nejlepší sýry, uzeniny, vývary a sladkosti mohou být doprovázeny pouze obaly stejné kvality. A nemluvíme jen o elegantním designu, ale také o nádobách s atributy, které přispívají k co nejlepšímu uchování a dobré přepravě potravin.

Díky více než desetiletým zkušenostem v oboru obsahuje náš katalog nádoby od výrobců s dlouholetou tradicí a pověstí. S více než prokázanými úspěchy.

K tomu všemu je třeba připočítat všechny výhody, díky kterým se na nás můžete spolehnout: stálé skladové zásoby, množstevní slevy a více způsobů platby.

Vidět vícVidět méně