Papírové Sáčky Otevřené na 2 Strany

Přemýšleli jste někdy o změně způsobu prezentace a podávání hamburgerů? Náš sáček papírový potravin je nepostradatelný pro všechny druhy podnikání a použití. Ideální pro vaše zákazníky, aby si mohli pohodlně vychutnat vše od pečiva až po sendviče, občerstvení a další potraviny. 

Navíc díky jejich velké praktičnosti překvapíte své zákazníky ve svém podniku Horeca (hotely, restaurace a catering) jejich pohodlím. Troufáte si dodat svým pokrmům nádech originality?

  • Vyrobeno z obnovitelných materiálů.
  • Jednorázové a recyklovatelné.
  • Vhodné pro širokou škálu potravin.
  • Praktické, funkční a hygienické.

A mimochodem: Máme je v bílé barvě, v přírodním provedení a s novinovým potiskem. Který z nich se k vašemu podniku hodí nejlépe? Rozhodněte se sami!

Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Papírové Sáčky Otevřené na 2 Strany


Aktivní filtry

Papírové sáčky odolné proti mastnotě s dvojitým otevíráním

To, jak snadno a rychle se v nich budou vaše přípravky podávat a jak praktická bude jejich konzumace pro vaše zákazníky, z nich udělá dokonalý doplněk, který potřebujete. Oboustranně otevíratelné mastnotěodolné sáčky se snadno používají díky svému jednoduchému, ale elegantnímu designu. 

Tyto oboustranně otevřené sáčky se dokonale hodí pro potřeby vašeho podniku s jídlem s sebou, pouličního občerstvení nebo food trucku, protože vám umožní nejen servírovat uvnitř nejrůznější pokrmy, ale také je snadno skladovat, aniž by zabíraly příliš mnoho místa.  

A možná se ptáte, jak je možné, že tyto sáčky udrží jakékoli jídlo, i to nejmastnější? Naše sáčky jsou vyrobeny z papíru s voskovanou povrchovou úpravou, díky čemuž jsou dokonale vhodné pro přímý kontakt s potravinami bez přenosu mastnoty, oleje, tekutin nebo vlhkosti. 

Jejich boční střih navíc umožňuje snadnější a pohodlnější vkládání mastných potravin dovnitř sáčku, aniž by došlo k jejich rozlití nebo potřísnění. Vkládáním potravin otvorem se zamezí přímému kontaktu s rukama, čímž se zlepší hygiena a omezí přenos mastnoty - to je velká výhoda, na kterou vaši zákazníci nezapomenou!

Praktické a odolné sáčky odolné proti mastnotě

V Monouso máme papírové sáčky s oboustranným otevíráním v různých provedeních, velikostech a barvách. Jsou vyrobeny ze zcela obnovitelných a udržitelných materiálů, protože jsou vyrobeny z kombinace celulózových vláken, podívejte se na ně!

Dělat něco pro životní prostředí je jedním z našich úkolů. Zavázali jsme se pečovat o planetu a snažíme se používat materiály co nejšetrnější k životnímu prostředí. Papír je nejlepší alternativou, jak splnit náš záměr a předat svědomitý a angažovaný obraz. 

Chcete znát všechny jeho výhody?

  • Rychlý přístup: Otevírání papírových sáčků z boku umožňuje rychlý a snadný přístup k obsahu - žádný rozruch, žádné zdržování!
  • Větší pohodlí: Žádné další trhání nebo otevírání horní části sáčku. Boční otevírání vám umožní rychlý a pohodlný způsob vkládání a vyjímání položek.
  • Jasná viditelnost: Díky bočnímu otevírání nabízejí tyto sáčky jasný přehled o obsahu - prohlédněte si své výrobky bez námahy!
  • Pro všechny druhy potravin: umožňují zabalit a prezentovat všechny druhy potravin, protože fungují jako bariéra mezi potravinou a povrchem, zabraňují pronikání mastnoty a udržují tak povrch pod ní v dobrém stavu. Ke šťavnatému hamburgeru můžete přidat všechny své oblíbené omáčky, aniž by se tekutiny přes papír rozlily. Pohodlné, čisté a snadné.

Ať už jste provozovna rychlého občerstvení, takeaway, kebabárna, lahůdkářství, cateringová společnost, nebo dokonce food truck, bude se vám hodit zejména při přípravě a přepravě či konzumaci jídla pro vaše zákazníky. Nabídněte kvalitu výrobků i jejich prezentace!

Vidět vícVidět méně