Tašky PE s ZIP a Bolsillo

Ve společnosti Monouso víme, že při mnoha příležitostech vzniká potřeba připojit k potravinám nebo výrobkům, o kterých uvažujeme, návod nebo určité informace, a protože není jiná možnost, nakonec se uchýlíme k samolepkám nebo nepohodlným lepidlům, která se mohou ztratit. Proto jsme pro vás vybrali řadu PE sáčků s uzávěrem ZIP a kapsou, které vám umožní plně vyhovět vašim potřebám. Vyznačují se:

  • Vnější kapsa: budete moci přiložit veškeré dokumenty, návody nebo karty, které považujete za potřebné spolu s výrobkem.
  • Vzduchotěsný uzávěr: uzávěr ZIP zaručuje maximální bezpečnost obsahu sáčku.
  • Průhledné: pro větší pohodlí jsou tyto samouzavírací sáčky průhledné, takže můžete vidět obsah sáčku, aniž byste jej museli otevírat.
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Tašky PE s ZIP a Bolsillo


Aktivní filtry

Plastové sáčky se dvěma přihrádkami

Naše plastové tašky s uzávěrem ZIP a dvěma přihrádkami představují velmi efektivní způsob skladování, uspořádání a dokonce i přepravy věcí.

Jedná se o velmi praktické a univerzální plastové tašky, do kterých lze uložit nejrůznější výrobky a do kterých lze také uložit zprávy, štítky nebo návody.

Tyto průhledné sáčky se zipem a kapsou umožňují na první pohled vidět vše, co je v nich uloženo. Velmi užitečné pro použití ve firmách, kde jsou integrovány výrobky a certifikáty, ale také pro domácí použití.

Plastové sáčky se zámkem ZIP

Uzávěr ZIP je jedním z nejpohodlnějších a nejpraktičtějších typů uzávěrů, které jsou dnes k dispozici. Je bezpečný a vzduchotěsný a zajišťuje, že se výrobky neztratí a lze je skladovat na extrémních místech, protože je dokonale odolný vůči nízkým teplotám.

Je třeba poznamenat, že tento typ plastového sáčku s uzávěrem ZIP a kapsou je vyroben z průhledného bionormovaného polyethylenu s dostatečnou tloušťkou, aby bylo možné skladovat všechny typy výrobků , které je třeba označit rozsáhlejšími a specifickými přiloženými informacemi.

Společnost Monouso nabízí široký sortiment hermetických sáčků se zipovým uzávěrem pro balení, skladování a přepravu. Najdete zde vše, co můžete potřebovat ve své firmě nebo v domácnosti.

Vidět vícVidět méně