Plastové Misky

V našem katalogu najdete širokou škálu modelů. Jsou ideální pro servírování krémů, dezertů a občerstvení a pokryjí všechny vaše potřeby.

Kulaté, hranaté, s vysokými okraji nebo barevnými okraji: plastové misky můžete zakoupit v široké škále velikostí, tvarů a barev pro všechny typy gastronomických zařízení nebo jako doplněk velkých i malých akcí.

  • Různé barvy a tvary
  • Jsou lehké a stohovatelné, takže zabírají velmi málo místa!
  • Recyklovatelné
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Misky Plastové Ekonomické

Opakovaně Použitelné Mísy z Tvrdého Plastu

Opakovaně Použitelná Misky Durables

Opakovaně Použitelná Plastová Mísa na Salát

Biologicky Rozložitelné Misky

Aktivní filtry

V Monouso vám můžeme nabídnout široký sortiment plastových misek ve vynikající kvalitě a se zárukou nejlepší ceny na internetu. Nákup jednorázových plastových misek nebyl nikdy tak snadný. Od tradičních černobílých v různých velikostech a tvarech až po ty v jasných a veselých barvách. Také inovativnější a sofistikovanější jednorázové misky v kovových odstínech a s různým objemem, aby se přizpůsobily všem chutím a potřebám.

V našem internetovém obchodě najdete všechny typy levných plastových misek s vynikajícími velkoobchodními možnostmi pro jednorázové nebo opakovaně použitelné plastové misky.

Naše plastové misky jsou vhodné pro všechny druhy potravin, od velkých misek speciálně navržených pro servírování salátů a polévek až po malé plastové miskyideální pro předkrmy, tapas a občerstvení, jako jsou olivy, krutony, popcorn nebo oříšky. Máme tolik plastových misek, kolik je pro ně použití!

Plastové misky na jídlo

Dalším oblíbeným použitím plastové misky bez okraje nebo s okrajem je samoobsluha. Vneste na své cateringové stoly barvy díky stylovému a velmi funkčnímu sortimentu, aby se vaši zákazníci mohli obsluhovat přímo z těchto misek. Překvapte své hosty plastovými miskami se stříbrným lemováním pro stylový servis nebo modely se skleněným efektem, které jsou mnohem lehčí a při pádu se nerozbijí na kousky.

Nezapomeňte, že v kombinaci s miskami vás mohou zajímat produkty, jako jsou naše biologicky odbouratelné jednorázové kelímky (zejména pokud je miska naplněna ořechy) nebo naše recyklovatelné plastové příbory.

Vidět vícVidět méně