Tašky na Hostely

Sáčky s sebou jsou určeny k ochraně a přepravě jakéhokoli typu výrobku nebo potraviny. Jejich hlavním materiálem je papír, takže jsou skvělou biologicky rozložitelnou alternativou pro vaši provozovnu. Navíc jsou lehké a velmi odolné, což umožňuje pohodlnou a bezpečnou přepravu.

Je dobře známo, že sáčky jsou nepostradatelné nejen v každém podniku, ale i v každé domácnosti. Staly se tak běžnou součástí našeho každodenního života, cokoli chceme přepravit, tam bude taška s sebou.

Domácí jídlo od maminky. Hamburger z vaší oblíbené restaurace. Vaše první várka kroket. Tyto obaly v sobě nesou víc než jen jídlo, ale i zážitky a šťastné chvíle. Pokud tedy chcete, aby se pohostinnost a chuť vašeho jídla dostala bez problémů k vašim zákazníkům, zveme vás, abyste si prohlédli naši širokou nabídku papírových tašek pro gastronomii.

  • Vysoce odolné
  • Biologicky odbouratelné
  • Přizpůsobivé různým typům výrobků
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Tašky na Hostely


Aktivní filtry

Pro všechny vaše služby: tašky s sebou

Chcete, aby se vaše lahodné pokrmy nebo jídlo dostaly k zákazníkům v perfektním stavu? Pak jsou pro vás naše tašky s sebou ideálním řešením!

Není pochyb o tom, že tašky jsou nejuniverzálnějším obalem, jaký byl kdy vytvořen. A nezáleží na tom, zda nabízíte jídlo s sebou nebo rozvážkovou službu, naše take away tašky jsou určeny k přepravě všech typů obalů na potraviny, od hranatých nádob na hamburgery přes kulaté nádoby na saláty a mražené dezerty až po velké cateringové tácy.

A proč tomu tak je? Možná se ptáte. Protože jejich základna je širší než u jakéhokoli jiného typu papírových sáčků a jejich široký klín umožňujepohodlné vkládání větších produktů, díky čemuž jsou nejoblíbenější pro prodej potravin s sebou, protože usnadňují přepravu vašich polotovarů a zajišťují, že se dostanou na stůl vašich zákazníků tak, jak opustily kuchyni.

Papírové sáčky pro gastronomii

Pokud podnikáte v oblasti stravování s sebou nebo rozvozu, jsou papírové tašky pro rozvoz s sebou tou nejlepší volbou pro bezpečnou a udržitelnou přepravu vašich výrobků. Jsou navrženy s širší základnou, která vám umožní umístit výrobky s objemem, jsou lehké, snadno se skladují a jsou odolné proti zatížení a protržení.

Z tohoto důvodu pracujeme s papírovými sáčky pro gastronomii, které mají vynikající pevnost a pružnost a přizpůsobí se tvaru jakéhokoli výrobku. Navíc se jedná o lehký a vysoce tvarovatelný materiál, díky čemuž je nejen bezpečný při přepravě, ale také velmi pohodlný při používání.

Tím však jeho kvality nekončí. Díky svému složení zabírají málo místa při skladování a jsou k dispozici v různých tvarech a barvách. Naše papírové rozvozové tašky vám umožní rozvážet potraviny a zároveň obnovit vzhled vaší provozovny.

Nyní jste připraveni zjistit, proč jsou nejpraktičtějším obalem, jaký existuje. Není to nic jiného než skutečnost, že mají nekonečný seznam použití a lze je přizpůsobit jakémukoli účelu nebo výrobku. Proto shrnujeme jejich nejčastěji se opakující použití, abyste se ujistili, že jsou pro váš podnik tou správnou volbou:

  • Sáčky na jídlo s sebou pro podniky s jídlem s sebou
  • Rozvozové sáčky
  • Sáčky pro pohostinství pro catering a akce
  • Sáčky pro potravinářské vozy
  • Sáčky pro rychlé občerstvení

Bezpečnost a pohodlí jsou bezpochyby dva nejdůležitější aspekty při přepravě jakéhokoli produktu. Z tohoto důvodu mají rozvážkové tašky rukojeti, které usnadňují uchopení , a pevnou základnu, která znesnadňuje vysypání a přemístění potravin. Díky nim budou moci strávníci ochutnat lahůdky vašeho podniku na svém oblíbeném místě.

Je tedy zřejmé, že pokud chcete spolehlivost a užitečnost, papírové tašky na donášku jsou pro vaši provozovnu ideální. Proto jsme ve společnosti Monouso vytvořili rozsáhlý katalog, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu podniku.

Ekologické sáčky na jídlo s sebou

Lidé si stále více uvědomují recyklaci a dopad svých rozhodnutí na životní prostředí. Správné nakládání se surovinami. Produkce skleníkových plynů. Využívání obnovitelných zdrojů energie. Všechny tyto otázky se staly důležitým měřítkem při rozhodování.

Použití obalů šetrných k životnímu prostředí je jedním z rozhodujících faktorů před výběrem restaurace. Podle studií spotřebitelé recyklují 85 % použitých papírových sáčků. Je tedy zřejmé, že pro přilákání zákazníků je nutné mít v podniku ekologické tašky na přenášení jídla.

Ve společnosti Monouso máme rozsáhlý katalog ekologických tašek pro gastronomii. Díky nim si budete moci získat věrnost těch nejnáročnějších strávníků a zároveň uděláte velmi důležitý krok směrem k ekologičtější budoucnosti.

Papírové tašky na jídlo s sebou: design a styl

Není překvapivé, že při takovém výčtu použití se tašky vyvíjely tak, aby se přizpůsobily různým potřebám zákazníků. Z tohoto důvodu máme k dispozici širokou škálu designů, tvarů a barev sáčků pro take away na přenášení objednávek sendvičů, hamburgerů, nudlí, kebabu, těstovin, sushi, churros atd. Každou položku zabalíme do jiného obalu a pohodlně ji přepravíme pomocí tašek na rozvoz, kdy celou objednávku doručíme v jedné tašce.

Ve společnosti Monouso nabízíme širokou škálu designů a potisků pro sáčky na jídlo s sebou. S nimi můžete splnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Monouso, dodavatel sáčků pro rychlé občerstvení

Podle studií roste sektor pohostinství každoročně v průměru o 13 % a v blízké budoucnosti se očekává, že se toto číslo ještě zvýší. Není pochyb o tom, že tato čísla jsou dobrou zprávou pro profesionály v oblasti stravování a otevírání nových provozoven. Přesto každý podnik potřebuje správné vybavení, aby mohl uspokojit poptávku zákazníků, zejména proto, že nejrychleji rostoucím odvětvím jsou dodávky do domu. Pokud tedy hledáte dodavatele sáčků pro rychlé občerstvení, máme pro vás širokou nabídku produktů.

Ve společnosti Monouso podporujeme úsilí a obětavost pracovníků v potravinářském sektoru. Z tohoto důvodu vám nabízíme rozsáhlý katalog levných tašek pro přepravu vašich výrobků s sebou .

Nakupte si levné tašky s sebou v Monouso

Tašky ušly do dnešních dnů dlouhou cestu. Proto je nesporné, že jsou a budou i nadále nezbytné při jakémkoli druhu přepravy. Pokud tedy chcete dostat své výrobky ke strávníkům, není užitečnější a bezpečnější volby než cateringové tašky, které zajistí vaše kartony.

Hledáte další informace o kraftových pytlích pro catering nebo o jiném typu jednorázových obalů? Neváhejte nás kontaktovat, t

Vidět vícVidět méně