Opakovaně Použitelné a Recyklovatelné Plastové Sáčky

Opakovaně použitelné recyklovatelné plastové tašky jsou víceúčelové nádoby pro přepravu a ochranu všech druhů výrobků: potravin, oblečení, zásobování... Tyto tašky jsou vyrobeny z polyethylenu a jsou ze 70 % z recyklovaného materiálu. Díky tomu jsou vysoce odolné a ve srovnání s ostatními mají velmi nízký dopad na životní prostředí.

Pokud chcete udělat první krok k tomu, aby se váš obchod stal udržitelným podnikem, jsou pro vás opakovaně použitelné tašky z recyklovaného materiálu ideální. Díky nim si vaši zákazníci mohou přinést vlastní tašku pokaždé, když chtějí přepravovat vaše výrobky. Tímto způsobem budete mezi svými strávníky podporovat odpovědné návyky. Jejich přirozený design navíc dá jasně najevo, že sázíte na ekologičtější budoucnost.

  • Ekologické
  • Velmi odolné a univerzální
  • Víceúčelové
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Opakovaně Použitelné a Recyklovatelné Plastové Sáčky


Aktivní filtry

Udržitelné opakovaně použitelné a recyklovatelné tašky

Už vás nebaví stále dokola kupovat jednorázové plastové tašky ? Obáváte se dopadu plastového odpadu na životní prostředí? Máme pro vás a vaše zákazníky ideální řešení! Monouso nabízí vysoce kvalitní opakovaně použitelné a recyklovatelné plastové tašky, které jsou ideální pro přenášení nákupů a snižování ekologické stopy.

Recyklované opakovaně použitelné plastové tašky na trička jsou navrženy tak, aby byly pevné a odolné, takže jsou ideální pro každodenní nákupy. Jejich používáním místo jednorázových plastových tašek snížíte množství plastového odpadu, který končí na skládkách a v oceánech. Jedná se o nejlepší a nejpohodlnější způsob přepravy výrobků, zejména potravin.

Opakovaně použitelné plastové nákupní tašky mohou být přínosem pro celou řadu podniků, protože nabízejí praktické a udržitelné řešení pro přepravu nákupů. Z opakovaně použitelných plastových nákupních tašek mohou těžit supermarkety, knihkupectví, obchody s dárkovými předměty a doplňky, občerstvení a další a obecně všechny podniky, které chtějí zákazníkům nabídnout pohodlné a bezpečné řešení pro přepravu jejich nákupů.

Další důležitou výhodou těchto tašek je, že jsou recyklovatelné. Až konečně přijde čas na jejich likvidaci, můžete si být jisti, že vaši zákazníci nepřispějí ke znečištění životního prostředí.

Tyto plastové tašky s uchem na tričko jsou k dispozici v různých velikostech a vyznačují se vysokou hustotou složení ze 70 % recyklovaného plastu a tloušťkou 50 mikronů (200 mm).

Kupte si opakovaně použitelné tašky od společnosti Monouso

Monouso je exkluzivní značka, což znamená, že podobné výrobky nikde jinde nenajdete. Jsme hrdí na to, že nabízíme vysoce kvalitní a jedinečně navržené výrobky. Pokud hledáte opakovaně použitelné a recyklovatelné recyklované plastové tašky se stylem a kvalitou, Monouso je pro vás ideální volbou.

Přispějte svým dílem k ochraně planety a vyberte si pro své potřeby opakovaně použitelné tašky Monouso!

Vidět vícVidět méně