Materiál

Opatření

Prostírání 30x40cm a 35x50cm

Stříkance, kterými nechceme ušpinit stůl, zbytky jídla, které spadnou z talíře, vidlička, která si s námi pohrává, když píchneme do masa. To všechno jsou situace, kdy naši zákazníci potřebují dodatečnou ochranu, aby byla zaručena jejich hygiena. Z tohoto důvodu jsou ideální prostírání, která zabrání vzniku skvrn od jídla na vašem nábytku během obsluhy.

Hlavní výhodou těchto prostírání je jejich praktičnost. Díky jejich velikosti a lehkosti se s nimi lépe manipuluje a pokládají než ubrusy, které zabírají celý stůl, což šetří čas a námahu při prostírání, a tím výrazně zvyšuje rychlost a efektivitu vašeho podniku.

Mají však i celou řadu dalších výhod:

  • Osobní použití: pro každého zákazníka použijete jiný a po každém servisu je vyhodíte, takže můžete zapomenout na jejich praní a žehlení.
  • Personalizovaná obsluha: s ubrusy můžete vytvořit atraktivní a příjemnou atmosféru, zcela v souladu s duchem vašeho podniku.
  • Snadné skladování: jsou zcela ploché, takže je můžete pohodlně skladovat, aniž by zabíraly mnoho místa navíc.
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Prostírání 30x40cm a 35x50cm


Aktivní filtry

Prostírání: chytrá volba

Ve svém podniku se při obsluze zákazníků zaměřujete na praktičnost, hygienu a pohodlí, že? Každý den však také pracujete na tom, aby byl jejich zážitek jedinečný a cítili se u vás jako doma. Abyste toho dosáhli, potřebujete ty nejlepší materiály. Proto máme ve společnosti Monouso širokou kolekci prostírání, která se přizpůsobí jakémukoli pohostinství.

Jsou stejně úsporná jako univerzální a navíc jsou vyrobena z různých materiálů a v různých provedeních, takže si můžete vždy vybrat model, který vám bude nejlépe vyhovovat. Další svoboda a nový kreativní způsob, jak ukázat osobnost vašeho podniku.

Prostírání na jedno použití

Nesmíme však zapomenout na dodatečnou ochranu, kterou poskytují jednorázová prostírání. Tu dodatečnou ochranu proti skvrnám, která zvýší důvěru našich zákazníků. Představte si tým vedoucích pracovníků, kteří mají během dne pouze krátkou přestávku na oběd mezi schůzkami. Musí přece vypadat bezvadně, nebo ne? Neměla by jim to zkazit nešťastná skvrna na rukávu jejich saka, která vznikla, když se příliš sklonili k vidličce nebo noži pokrytému omáčkou nebo olejem! Detail, který může zkazit celý den a zanechat zákazníkovi špatnou chuť v ústech.

Výhody individuálních prostírání

Mezi výhody těchto individuálních papírových prostírání patří např:

  • jsou ekonomické
  • Skvěle se kombinují s dalšími výrobky ze stejného materiálu, jako jsou ubrousky nebo obaly na příbory.
  • Jsou velmi užitečné, když je třeba uklidit a vyčistit stůl.

Prostírání pro gastronomii

Lehkost, snadná přeprava a úspora času, protože tyto prostírání nemusíte prát ani žehlit, z nich dělají ideální řešení nedostatku času v každém gastronomickém podniku.

Protože se však jedná o jednorázová papírová prostírání, má tato praktičnost přímý vliv i na strávníky, kteří mají jistotu naprosté hygieny, protože na tomto povrchu ještě nikdo nikdy nejedl. Na druhou stranu nelze opomenout ani velkou úsporu času a námahy díky tomu, že ubrusy nemusíte každý den prát, aby vypadaly bezvadně. S jednorázovými prostíráním získáte při každém servírování zcela nový vzhled!

Jednorázová prostírání jsou praktickým doplňkem, protože ulehčují prostírání a sundávání stolu, což šetří čas personálu. Kromě toho papírová prostírání chrání stůl před nárazy a možným rozlitím vody a jiných nápojů.

Prostírání, které potřebujete

Jak jste viděli, toto nádobí se hodí do jakéhokoli stravovacího zařízení, ale design papírových prostírání, které najdete u společnosti Monouso, z nich dělá skutečnou personalizaci vzhledu vašeho podniku. Elegantní, ve vintage stylu, na tácy, na večírky... Která varianta nejlépe vyhovuje vašemu podniku?

Papírové prostírání nabízí řadu výhod pro zlepšení služeb. A pokud jste někdy přemýšleli, kde koupit prostírání, Monouso má odpověď. Najdete zde prostírání z nejrůznějších materiálů, které se bezpochyby přizpůsobí vašemu podniku a vašim potřebám.

Vidět vícVidět méně