Obaly s Integrovaným Víčkem jna Chlad PET

Představte si nádobu určenou k podávání a přepravě tekutin, krémů nebo jiných typů výrobků bez jakéhokoli rozlití nebo úniku. Nádobu tak bezpečnou, že ji můžete dokonce otočit zcela vzhůru nohama, aniž by se cokoli vylilo. To je velká výhoda vzduchotěsných plastových nádob.

Tyto neprodyšné nádoby jsou v pohostinství vysoce ceněny pro svou odolnost a nepropustné těsnění. Jsou ideální pro přepravu a prezentaci hotových jídel, stejně jako pro jakýkoli typ tekutin, které je třeba bezpečně skladovat.

  • Zcela bezpečný a vzduchotěsný uzávěr
  • S praktickým tvarem, který umožňuje stohování
  • Odolné
  • Všestranné použití
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Obaly s Integrovaným Víčkem jna Chlad PET


Aktivní filtry

Plastové obaly PET s pečetí, kterou lze snadno otevřít

Tyto obaly jsou ideální volbou pro ty výrobky, které vyžadují vysokou úroveň ochrany a zabezpečení obalu. Chcete vědět proč? My vám řekneme proč!

  • Bezpečnostní plomba: mají bezpečnostní plombu, která zabraňuje otevření obalu před použitím.
  • Vzduchotěsnost: bezpečnostní těsnění zaručuje vzduchotěsnost obalu, čímž zabraňuje rozlití a vytečení.
  • Průhlednost: PET je průhledný, což umožňuje vidět obsah nádoby.
  • Lehkost: nádoby z PET jsou lehké a snadno se přepravují, což z nich činí oblíbenou volbu pro tekuté produkty.

Za prvé, plastové nádoby PET s víčky odolnými proti manipulaci jsou odolné proti nárazům a otřesům, což z nich činí vynikající volbu pro jakýkoli typ podnikání a další odvětví, kde je ochrana výrobků klíčová, protože díky svým vlastnostem se velmi snadno přepravují a skladují jakýkoli typ výrobku nebo přípravku.

Čím jsou však tyto nádoby tak výjimečné? Samozřejmě jejich víko, které lze otevřít proti neoprávněné manipulaci. Toto víko je opatřeno zacvakávacím uzavíracím systémem, který zaručuje, že nádoba nebyla před zakoupením otevřena ani s ní nebylo manipulováno. Je také opatřeno plombou nebo bezpečnostní páskou, která se při otevření obalu přetrhne, což znamená, že výrobek je nový a nebylo s ním manipulováno.

A jaké výrobky lze do těchto vzduchotěsných obalů balit? Téměř cokoli! Od suchých potravin až po přípravky s omáčkami a dresinky. Jejich zacvakávací uzavírací systém zajišťuje, že obsah nádoby zůstane uzavřený a chráněný, což zabraňuje rozlití nebo vytečení a zachovává kvalitu výrobku.

PET nádoby s uzávěry, které se nedají otevřít, jsou díky svým vlastnostem hojně využívány. Tyto kontejnery s uzávěrem proti manipulaci jsou vhodné pro zmrazování, ale jejich použití se nedoporučuje pro mikrovlnné trouby, proto je vždy lepší používat je se studenými potravinami.

Plastové nádoby PET s hermeticky uzavřenými víčky jsou nejbezpečnější a nejspolehlivější volbou pro ty produkty, které potřebují zvýšenou ochranu. Jejich zacvakávací uzavírací systém a těsnění proti neoprávněné manipulaci zaručují, že s kupovaným výrobkem nebylo manipulováno. Až tedy budete příště kupovat nějaký výrobek, poohlédněte se po výrobku v plastové PET nádobě s víčkem, které lze uzavřít proti neoprávněné manipulaci, a užijte si klid, který vám přináší vědomí, že je váš výrobek v bezpečí!

Vidět vícVidět méně