Materiál

Opatření

Skládací

Vrstvy

Ekologické Recyklované Ubrousky

Pokud hledáte papírové ubrousky, aby se vaši zákazníci mohli pohodlně umýt, a nabízíte jim ekologickou alternativu vyrobenou z biologicky rozložitelných nebo kompostovatelných rostlinných materiálů, máte šanci. S ekologickými ubrousky Monouso budete moci uspokojit jejich potřeby. Vyznačují se tím, že jsou:

  • 100% udržitelné: na bázi recyklované celulózy a mají charakteristickou hnědou barvu, která dodává další pocit závazku vůči životnímu prostředí.
  • Stohovatelné a snadno skladovatelné: uspořádané v praktických baleních, která můžete pohodlně skladovat a optimalizovat tak prostor.
  • Univerzální: mají přírodní design, který poskytuje elegantní a univerzální nádech, vhodný pro všechny typy podniků.
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Ekologické Recyklované Ubrousky


Aktivní filtry

Udržitelné a recyklované papírové ubrousky

Představte si, že otevřete dveře svého oblíbeného baru, posadíte se, abyste si vychutnali svůj oblíbený nápoj, a když si po lahodném drinku otíráte rty, vidíte, že ubrousky, které používají, jsou recyklované a ekologické. Automaticky vás napadne, že péče o životní prostředí a přírodu je pro ně opravdu důležitá, nemyslíte? Nepochybně jde o způsob, jak se přímo spojit s klientelou a poskytnout cenné informace o zásadách a hodnotách vašeho podniku.

Charakterizuje je hnědá barva a jemnost: ekologické papírové ubrousky vynikají absorpční schopností, odolností a nadýchaným vzhledem. Jsou vyrobeny z recyklovaných celulózových vláken a jsou šetrné k životnímu prostředí díky svým surovinám, ale i výrobnímu procesu.

Jsou také biologicky odbouratelné. Zanikají tedy přirozeným působením času, čímž se eliminují jakékoli znečišťující zbytky. Je třeba mít na paměti, že recyklované papírové ubrousky jsou takové, které jsou vyrobeny z použitého papíru, jenž prochází recyklačním procesem, při němž je přeměněn na papírovinu. Z tohoto důvodu je tento typ ubrousků obzvláště udržitelný, protože umožňuje opětovné použití papíru, který by jinak skončil v odpadkovém koši.

Univerzální ubrousky

Cateringové služby, bary, kavárny, pekárny, food trucky... Ekologické papírové ubrousky jsou díky své univerzálnosti ideální volbou pro jakýkoli typ podniku. Můžete je použít při různých příležitostech a pro doplňkové účely: dávkovače u baru a stolu, servírování sklenic, při obědech a jídlech, při ochutnávkách...

Můžete se těšit na širokou škálu velikostí, vrstev a povrchových úprav, přizpůsobených potřebám vašich zákazníků a podnikání.

Vidět vícVidět méně