Papierové Tašky DoyPack StandUp

Naše sáčky DoyPack jsou uzavíratelné papírové sáčky, které vám nejen umožní maximálně využít veškerý dostupný prostor, ale také využívat pohodlí funkce "snadného otevírání". Uzávěry našich sáčků lze díky různým systémům, jako je zip nebo samolepicí zip, otevřít a zavřít tolikrát, kolikrát je třeba.

Kromě toho tyto papírové sáčky DoyPack zaručují zákazníkovi maximální flexibilitu a optimální uchování potravin, které do nich chcete vložit, díky vnitřní laminaci odolné proti mastnotě, vlhkosti a vzduchu.

Tyto papírové sáčky DoyPack s okénkem jsou ideální pro vystavení obsahu bez nutnosti otevírání obalu. To je důležité, protože 40 % spotřebitelů se domnívá, že je důležité, aby před nákupem viděli potraviny uvnitř. To je rozhodující faktor ve srovnání se zcela neprůhledným výrobkem konkurence.

Neváhejte a vyberte si z různých dostupných velikostí!

 • Snadné otevírání pro jednoduché a nepřetržité používání
 • Chrání potraviny, jako je káva a čaj, před vlhkostí a vzduchem
 • Průhledné okénko, které umožňuje vidět obsah
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Papierové Tašky DoyPack StandUp


Aktivní filtry

Papírové sáčky Doypack se zipem

Říká se, že dobré věci přicházejí v malých baleních. Mluvili o kraftových sáčcích se zipem, známých také jako sáčky na kávu a čaj. Představte si, že jeden z těchto sáčků otevřete, zhluboka se nadechnete a ucítíte vůni čerstvě namleté kávy. Nepřesvědčí vás to? Vaše zákazníky také.

Doufáme, že si vás také získá tato kategorie, kterou jsme pro vás připravili, abyste si mohli vybrat model papírového sáčku DoyPack, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Účelem papírového sáčku se zipem je udržet vnitřek sáčku v perfektním stavu a zároveň vyslat zprávu navenek. Z tohoto důvodu má většina těchto sáčků okénka nebo průhlednou přední stranu.

U společnosti Monouso najdete typy se zipem, jako např:

 • hermeticky uzavřené papírové tašky
 • Papírové tašky se samolepicím uzávěrem
 • Papírové sáčky s okénkem a horním uzávěrem

A nejen to, náš katalog uzavíratelných papírových sáčků jsme teprve začali rozbalovat.....

Sáčky DoyPack

Sáčky DoyPack jsou jedním z nejoblíbenějších formátů na trhu stojánkových sáčků.

Co je to sáček DoyPack?

Mluvíme o výrobku s bočními klíny a spodním klínem, které umožňují, aby stál vzpřímeně, byl ideální pro udržení výrobku rovně na regálech a ve vitrínách, a dokonce sloužil k vystavení. Mezi posledně jmenovanými se nejčastěji používají sáčky DoyPack s okénkem, protože umožňují vystavit potraviny uvnitř.

Jejich hlavními vlastnostmi jsou:

 • Zpravidla jsou uzavíratelné teplem.
 • Mají boční a spodní klíny, které jim umožňují "stát vzpřímeně".
 • Jsou velmi pružné
 • Na formát sáčku mají překvapivě vysokou kapacitu.
 • Jejich formát maximalizuje uchovávání potravin
 • Jsou mimořádně hygienické.
 • Jedná se o udržitelné obaly, které jsou navrženy tak, aby snižovaly uhlíkovou stopu.

Obliba tohoto výrobku neustále roste, a proto jsme vytvořili dokonalou sekci pro ty profesionály, kteří se chtějí rozhodnout pro toto řešení. Kdo ví? Možná příště přidáme průhledné sáčky DoyPack.

Modely sáčků DoyPack

V Monouso najdete různé typy papírových sáčků DoyPack v závislosti na formátu, uzávěru a povrchové úpravě. Některé příklady jsou:

 • Papírové sáčky DoyPack s okénkem
 • Sáčky DoyPack se zipem
 • Stojanové sáčky DoyPack se zipem
 • Kraftové papírové sáčky DoyPack

Nezapomeňte, že máme i další modely kraftových sáčků s okénkem, pokud tento styl neodpovídá tomu, co hledáte.

Našli jste model, který hledáte? Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat, abychom pro vás našli nejvhodnější řešení.

Papírové obaly na ořechy a sušené ovoce

Jedním z nejoblíbenějších použití uzavíratelných papírových sáčků jsou papírové obaly na ořechy.

Popravdě řečeno, dává to dokonalý smysl. Díky tomuto formátu si ořechy zachovávají svou intenzivní chuť, křupavý kousek a samozřejmě i charakteristickou vůni. Je proto zcela přirozené, že se jedná o jednu z nejčastějších voleb v gastronomii.

Papírové sáčky na kávu a čaj

Svět kávových specialit se neustále rozrůstá a stále více lidí požaduje řešení, která pomáhají balit čerstvě namletou kávu. Věřte nám, že nestačí jen tak ledajaký obal na kávu: hledáte papírový sáček na kávu.

Tento formát byl vytvořen podle a pro zachování vynikajících vlastností dobré kávy. Naše papírové sáčky na kávu zaručují, že si vaše zrnková nebo mletá káva zachová přesně takovou vlhkost, teplotu a konzervaci, jakou vyžaduje ta nejlepší speciální káva.

Stejně tak výrobek, který zajišťuje kvalitu kávy, je jasným kandidátem na podobné potraviny. Bylo jen logické, že naše papírové sáčky na nálevy jsou vynikajícím způsobem, jak zachovat výše uvedené vlastnosti.

Vidět vícVidět méně