Slámky Rovné

Pro akce, večírky, catering a ochutnávky. Nechte své hosty vychutnat si nápoje pohodlným, bezpečným a udržitelným způsobem.

Rovná brčka se skvěle hodí k doprovodu nápojů. Máme rovná brčka v různých barvách a tvarech. Objevte je!

  • Nápoje s břečkou, míchané nápoje, koktejly, nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje.
  • Různé barvy a vzory
  • Originální a zábavné
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Slámky Rovné


Aktivní filtry

Pokud máte hotel, restauraci, catering nebo degustační podnik, musíte být připraveni na vše, co si vaši zákazníci přejí. Vedle mnoha nealkoholických nápojů nebo nápojů je běžné, že zákazníci chtějí k pití použít rovnou brčko. Nenechte se zaskočit!

S rovnými brčky dodáte prezentaci svého nápoje jiný nádech. Černá rovná brčka se skvěle hodí jako brčka pro mojito a další koktejly, protože jim dodávají elegantní nádech. Vhodná jsou také rovná brčka se lžičkou, protože usnadňují míchání nápoje, aniž byste museli přidávat druhé brčko.

Udržitelná a biologicky odbouratelná rovná brčka

Po dobrém jídle se mnoho lidí rádo zakončí dobrým koktejlem a rovná brčka k nim často patří. Rovná brčka se hodí do slushies, mléčných koktejlů nebo smoothies. Nabízíme mimo jiné barevná rovná brčka nebo pruhovaná rovná brčka.

A protože se stále více lidí zajímá o planetu, biologicky rozložitelná rovná brčka vám umožní nabídnout svým zákazníkům lepší služby, a to nejen díky zohlednění všech vašich potřeb a potřeb vašich zákazníků, ale také díky nabídce udržitelné alternativy.

Není třeba uklízet! Naše rovná brčka jsou na jedno použití, takže jakmile je přestanete používat, jednoduše je vyhodíte do příslušného kontejneru. Uvidíte, že ušetříte spoustu času při úklidu.

Vidět vícVidět méně