Slámky na pití

Slámky na pití jsou nezbytným doplňkem každého hotelu a stravovacího zařízení. Díky nim si vaši zákazníci mohou vychutnat a sdílet své oblíbené nápoje.

Jednorázová slámky jsou velmi lehká, zabírají málo místa pro snadné skladování a lze je snadno zahrnout do objednávek dodávek, aby si vaši zákazníci mohli bez problémů vychutnat své oblíbené nápoje. Kromě toho jsou slámky na pití k dispozici v široké škále designů, barev a povrchových úprav, které vylepší prezentaci vaší firmy.

  • Snadná přeprava
  • Snadné skladování
  • Vizuálně atraktivní
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Papírové Slámky

Slámky Rovné

Pružné Slámky

Slámky na cukrovou třtinu

Aktivní filtry

Pokud chcete prezentovat své nápoje originálním, elegantním a zábavným způsobem, našli jste ideální kategorii! Používání biologicky rozložitelných slámky se rozšířilo natolik, že se stala nepostradatelným prvkem oslav, ať už se konají při jakékoliv příležitosti. Jsou to pevné a originální doplňky, které na vaše hosty na večírku udělají dojem.

Objevte naši nabídku slámky na pití a nechte se zlákat širokou škálou udržitelných brček, která nenechají nikoho lhostejným.

Slámky na pití

Chcete-li své oslavě dodat nádech barev a radosti, neváhejte a prohlédněte si náš katalog jednorázových brček. Tato biologicky rozložitelná slámky jsou dokonalým doplňkem pro občerstvení nebo pro koktejly vašich hostů, protože je můžete kombinovat s výzdobou vaší party nebo akce a od této chvíle vás ujišťujeme, že dosáhnete absolutního úspěchu.

Slámky jsou známá svou všestranností. Jsou totiž vhodná pro širokou škálu nápojů. Díky tomu může uživatel konzumovat koktejly, džusy, jogurty, nealkoholické nápoje a dlouhé atd. bez rizika poškození příslušenství.

Barevná slámky pro vaše večírky

Pruhovaná, tečkovaná, barevná nebo černobílá - naše slámky na jedno použití nabízejí širokou škálu designů, takže nikdo nezůstane lhostejný, když si bude chtít vychutnat svůj nápoj. Jejich použití je velmi všestranné, protože jsou vhodná pro děti i dospělé a budou dokonalým doplňkem pro použití na akcích, večírcích a svatbách i dětských oslavách.

Lze je prezentovat různými způsoby: na tácu, aby si vaši hosté mohli bezpečně a hygienicky vzít papírová Slámky v pouzdře, nebo v zásobníku na Slámky.

Slámky z našeho katalogu se stanou nepostradatelnými při podávání nápojů v restauracích, barech, kavárnách, kinech, hospodách, diskotékách, zmrzlinárnách, na akcích a oslavách, protože v této kategorii najdete jednorázová Slámky, která nejlépe vyhovují vašim potřebám!

Vidět vícVidět méně