Víčka na Plastové Kelímky

Nákup plastových víček na kelímky je nezbytný k tomu, abyste mohli ve svém hotelovém a cateringovém podniku nabízet ty nejlepší služby pro odvoz a rozvoz. Bary, restaurace, kiosky... ať už jsou tipy vašich provozoven jakékoli, pokud podáváte kávu a jiné horké nápoje s sebou, potřebujete plastová víčka na kelímky.

Jednorázová víčka na kelímky jsou určena k ochraně a uchování horkých nebo studených nápojů během přepravy, a to jak pro rozvoz domů, tak pro objednávky vašich zákazníků s sebou.

  • Vodotěsné a nepropustné
  • Snadno nasaditelná víčka na kelímky
  • Z různých materiálů a tvarů
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Víčka na Plastové Kelímky


Aktivní filtry

Chcete svým zákazníkům nabídnout praktické příslušenství pro přepravu nápojů? Naše plastová víčka na kelímky se dokonale hodí k řadě kelímků z našeho rozsáhlého katalogu. Vytvořit dokonalou kombinaci je snadné - stačí se podívat na kelímky uvedené jako kompatibilní v příslušenství produktů a můžete začít.

Praktické a všestranné: víčka na plastové kelímky

V nabídce najdete průhledná i průsvitná víčka. Chcete-li si nápoj vychutnat za všech okolností, je nejlepší volbou ploché víčko s křížem , které bez větší námahy udrží brčko na místě, a chcete-li ochránit lahodné koktejly, smoothie, zmrzliny nebo ovocné saláty během procházky, je nejlepší zvolit víčka ve tvaru kopule, která mohou, ale nemusí mít v horní části široký otvor pro brčka, mixéry a lžičky.

Tato víčka na kelímky jsou ideálním řešením, jak nabídnout zákazníkům zcela bezpečný výrobek, aby si mohli vychutnat své nápoje bez rozlití při chůzi, tanci nebo pohybu.

Plastová víčka na kelímky jsou vyrobena z různých materiálů: PET (víčka na kelímky pro domácí mazlíčky), kukuřičný škrob PLA, polystyren, můžete je použít na teplé i studené nápoje. Jaké jsou jejich výhody? Plastová víčka na kelímky vám pomohou udržet správnou teplotu nápojů, udrží teplo kávy či nálevů nebo chlad mléčných koktejlů či zmrzliny.

Plastová víčka kelímků mají obvykle průhledný povrch, který zvýrazní přirozené barvy vašich výrobků a odhalí jejich strukturu. Navíc jsou snadno recyklovatelná a v závislosti na svém složení... dokonce biologicky rozložitelná!

Vidět vícVidět méně