Plastové Šálek pro Opakované Použití

Plastové šálek jsou dokonalým řešením pro podávání všech druhů kávy (černá káva, dlouhá káva, káva s mlékem, infuze nebo čaj) vašim zákazníkům ve 100% hygienických a bezpečných kelímcích.

Naše plastové šálek na kávu, oceněné medailí za hygienu a zdravotní nezávadnost, vyrobené z polystyrenu, polypropylenu nebo SAN, pokryjí veškeré potřeby vašeho baru, kavárny, restaurace, hotelu, večírku nebo oslavy. Díky široké škále tvarů a provedení najdete na našich webových stránkách originální designy, otevřená nebo uzavřená ucha a doplňky, jako jsou talíře nebo víčka.

  • Hygienické
  • Vydrží velmi horké nápoje
  • Ideální pro servírování kávy s sebou
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Opakovaně použitelné Šálek z tvrdého plastu

Durables Šálek pro opakované použití

Aktivní filtry

Plastové šálek, speciálně navržené a určené k uchovávání horkých nápojů, jako je káva, čaj nebo nálevy, jsou dokonalými spojenci, kteří urychlí práci ve vašem baru, na terase nebo v kavárně, protože je po použití nebudete muset mýt.

Plastové šálek na kávu

Jedním z nejoblíbenějších použití našich plastových šálek s uchem je káva s sebou. Protože jsou tepelně odolné, pohodlně se přenášejí a u modelů s víčkem se snadno zavírají, jsou jednorázové plastové kelímky nezbytnou součástí vaší kavárny, baru nebo restaurace. Také v podnicích s občerstvením, aby si zákazníci mohli objednat plastový hrnek na kávu s sebou.

Tyto barevné plastové šálek (černé, čiré, bílé, hnědé, žluté, béžové atd.) jsou k dispozici v různých velikostech a provedeních, s uchy nebo bez nich a z různých materiálů (některé jsou vhodné do mikrovlnné trouby, např. polypropylen). Malé plastové šálek mají velmi pěkný a originální design a jsou ideální pro podávání černé kávy; zatímco větší kelímky jsou ideální pro čaj, nálevy, kávu s mlékem nebo cappuccino.

Nezapomeňte, že k objednávce je třeba přidat vždy neocenitelná míchátka na kávu, která jsou nezbytným doplňkem v binomii milovník kávy + take away: vaši zákazníci vám za ně poděkují!

Všechny naše plastové šálek na kávu lze personalizovat logem, názvem nebo značkou vašeho stravovacího zařízení. Tímto způsobem zvýrazníte image své značky a představíte svou lahodnou kávu v jedinečných modelech.

Levné plastové šálek

Naše levné plastové kelímky PS jsou ideální pro podniky, jako jsou bary, cateringy nebo rychlé občerstvení. Od společnosti Monouso vám představujeme širokou nabídku, takže se nemusíte starat o úklid po velkém servisu nebo o pokrytí akce či setkání přátel. S našimi plastovými kelímky s uchem splníte očekávání svých zákazníků za velmi příznivou cenu.

Díky odolnosti a flexibilitě jsou naše ekonomické jednorázové kelímky ideální pro vychutnávání horkých nápojů, které se snadno a rychle konzumují. Velmi praktické pro všechny typy podniků v oblasti Horeca i pro ochutnávky.

Šálek z tvrdého plastu

Řada tvrdých plastových šálek na kávu je ideální pro poskytování čistých a exkluzivních služeb zákazníkům. Vyznačují se bezvadnou kvalitou a tuhostí, která zabraňuje snadnému rozbití nebo odštípnutí předmětu, a to vše za velmi příznivou cenu.

Tvrdé plastové šálek, které jsou oblíbené v hotelech, kavárnách a při firemních snídaních a obědech, jsou dokonalým řešením pro rychlý úklid po každé službě nebo akci, protože se po skončení práce nemusí mýt a sušit, vše jde do koše hned po skončení. To vám ušetří čas i peníze.

Na našich webových stránkách naleznete širokou nabídku produktů, které jsou ideální pro recepce s vysokou rozlišovací schopností a kde naše tuhé plastové kelímky budou působit dojmem špičkové kvality.

Plastové šálek vhodné do mikrovlnné trouby

Plastové hrnky vhodné do mikrovlnné trouby patří k nejodolnějším hrnkům na trhu. Tyto nerozbitně vypadající, nerozbitné, vstřikované polypropylenové hrnky s uchy mají vlastnosti, které se mohou velmi dobře rovnat tradičním hrnkům. Vstřikování spočívá v roztavení plastu a jeho vstříknutí do formy předtím, než ztuhne, aby vznikl jeden kus.

Hrnky z tvrdého plastu vhodné do mikrovlnné trouby jsou opakovaně použitelné, nerozbitné a vhodné do mikrovlnné trouby. V našem obchodě najdete modely, které lze používat opakovaně po dobu 125 mycích cyklů. Kromě toho jsou vhodné pro použití v profesionálních myčkách nádobí. Lze je používat i v chladničkách.

Naše opakovaně použitelné hrnky se kvalitou téměř vyrovnají porcelánovým hrnkům a mohou zmást každého gurmána.

Biologicky rozložitelné hrnky

Elegantní linie našich ekologických, udržitelných hrnků a jejich moderní, špičkový design znamenají, že je lze použít pro jakoukoli příležitost, od donášky s sebou až po catering na slavnostní venkovní oslavě nebo terase.

Kartonové hrnky na kávu i hrnky z cukrové třtiny jsou udržitelné, biologicky rozložitelné a recyklovatelné, protože jsou vyrobeny ze 100% přírodních a ekologických materiálů.

Podávání čokolády v kartonovém šálek, kávy nebo čaje je velmi pohodlné a umožňuje zákazníkům vyzvednout si nápoj cestou do práce nebo se projít po zahradě vámi pořádané akce s lehčím kelímkem bez obav z jeho rozbití. Jakmile jej dopijí, jednoduše jej seberou a vyhodí do příslušného kontejneru určeného k recyklaci.

Ekologické hrnky na kávu

Shinichiro Ogata měl sen: "oživit přírodu spojením designu a ekologie". Tak se zrodila kolekce Wasara, do které patří i naše biologicky rozložitelné hrnky z cukrové třtiny (Wasara cup). Tyto ekologické kelímky jsou vyrobeny z buničiny cukrové třtiny a bagasy cukrové třtiny, vydrží teplotu až 85 ºC a jsou také voděodolné.

Od společnosti Monouso vám nabízíme tyto jednorázové kelímky, které vám umožní elegantně servírovat nápoje na večírku, aniž byste se museli starat o následné mytí obrovské hromady kelímků.

Vidět vícVidět méně