Kovove Vakuové Sáčky

Kokove vakuové sáčky jsou ideální volbou pro bezpečné a praktické balení potravin, protože díky technologii vakuového balení dochází k lepšímu uchování potravin, zachování jejich čerstvosti a prodloužení trvanlivosti. Tyto vakuové sáčky se vyznačují:

  • Lepší estetika: Umožňují, aby potraviny, které mají být vystaveny ve vakuovém balení, měly mnohem lákavější vzhled.
  • Odolnost: Díky svým vlastnostem a použitým materiálům patří kokove vakuové sáčky k nejodolnějším v našem katalogu.
  • Snadné uzavírání: Vhodné pro zmrazování a se 100% účinností.
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Kovove Vakuové Sáčky


Aktivní filtry

Vakuové sáčky pro zlepšení estetiky

Velké množství podniků prodává vakuově balené potraviny a potýká se s problémem špatné prezentace potravin, protože je musí v těchto podmínkách prezentovat. Od společnosti Monouso jsme vybrali řadu metalizovaných vakuových sáčků, které umožní, aby různé výrobky, jako je maso a ryby, vypadaly mnohem lákavěji.

Představte si, že přijdete do řeznictví nebo se přiblížíte k lednici v podniku, abyste si vybrali svůj produkt, a najdete potraviny vakuově zabalené s dokonalou prezentací. Proto považujeme naše kokove vakuové sáčky za tak zásadní. Díky kokove plastové vrstvě nabízejí lepší vzhled všech potravin, které se do nich rozhodnete vložit a vakuově zabalit.

Kokove vakuové sáčky v obchodech

Kokove vakuové sáčky jsou vynikající volbou pro balení a uchovávání nejrůznějších potravin. Tyto sáčky jsou určeny pro použití s profesionálními vakuovými balicími stroji a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují optimální uchování potravin.

Další výhodou metalizovaných vakuových sáčků je, že jsou pevnější než například domácí embosované vakuové sáčky, což jim umožňuje odolat hmotnosti těžších výrobků a zabránit jejich protržení během skladování nebo přepravy.

Kokove vakuové sáčky jsou obzvláště odolné a lze je skladovat v mrazničce, aniž by se na nich vytvořila námraza. Snadno se také uzavírají a mají 100% účinnost.

Vidět vícVidět méně