Tašky BO-PP Čtvercový

Ve společnosti Monouso víme, že prezentace vašich výrobků je pro vaše podnikání zásadní, a to tím spíše, pokud jde o potraviny, u nichž je důležitá estetika, jako jsou cukrovinky, bonbony nebo ořechy. S ohledem na to jsme vybrali nejlepší sáčky se čtvercovým dnem BO-PP na trhu, které se vyznačují následujícími vlastnostmi:

  • Snadné zavírání a otevírání: s otevíráním a zavíráním našich sáčků nebudete mít žádný problém.
  • Větší stabilita: Čtvercové dno poskytuje taškám větší stabilitu, protože umožňuje, aby obsah spočíval na dně a vytvářel stabilní základnu.
  • Průhlednost: Naše sáčky BO-PP se čtvercovým dnem jsou průhledné a umožňují vám vidět obsah sáčků, aniž byste je museli nejprve otevřít.
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Tašky BO-PP Čtvercový


Aktivní filtry

Plastové sáčky s velmi stabilním dnem

Naše sáčky BO-PP se čtvercovým dnem jsou ideální pro přepravu potravin, předmětů a výrobků různých velikostí a tvarů. Díky konstrukci čtvercového dna poskytují tyto sáčky větší stabilitu a nosnost než běžné sáčky.

Díky materiálu BO-PP, který je vyroben z bipolymerně orientovaného polypropylenu, jsou odolné proti vlhkosti a protržení, což zaručuje, že vaše výrobky budou chráněny a v bezpečí po celou dobu přepravy, skladování a servisu.

Bi-orientované plastové sáčky s klínem a čtvercovým dnem se stanou vašimi nejlepšími spojenci pro přehledné skladování všech druhů potravin. Celý svět možností máte na dosah ruky v závislosti na velikosti sáčku, který si vyberete.

Plastové sáčky na sladkosti

Tyto sáčky jsou ideální pro cukrárny a prodejny sladkostí, kde si zákazníci mohou sami podávat výrobek, dokonce i k prezentaci sladkostí na narozeninových oslavách a velkých oslavách, kde budou malé děti považovat tyto sáčky za poklad.

Jedná se o pohodlnou, praktickou, snadno uzavíratelnou a rychle použitelnou formu skladování. Jedná se o sáčky, které můžete uzavřít podle vlastních představ pomocí stuhy, uzlu nebo plastového vodítka. Nepochybně kvalitní, cenově konkurenceschopné, průhledné dvouřadé plastové sáčky s klínem a čtvercovým dnem.

Vidět vícVidět méně