Poslat komu
V současnosti: Česká Republika

Značka

Barva

Materiál

taška na lahve vína, piva nebo cavy

Kupte si tašky na lahve na víno, pivo nebo cavu a perfektně expedujte své nápoje s našimi úspornými taškami na lahve.

Máme ideální tašky na víno pro skladování a přepravu od nejlevnějších až po ta nejvybranější vína. Neexistuje lepší způsob, jak je prezentovat svým zákazníkům nebo je věnovat jako dárek na akci.

  • S kapacitou pro jednu nebo více lahví
  • Bílé nebo kraftově hnědé
  • Elegantní a minimalistické
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v taška na lahve vína, piva nebo cavy


Aktivní filtry

Ideální pro váš podnik: tašky na láhve

Potřebujete pro své podnikání praktické a kvalitní tašky na lahve vína, šampaňského nebo piva? Už nemusíte hledat dál! Monouso pro vás má ideální řešení, připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších tašek na lahve na trhu.

Tyto tašky na víno, pivo, šampaňské a další likéry jsou vyrobeny a navrženy z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je kraftový papír, ekologický trend, který vyniká svým minimalismem a přirozeností.

Papírové sáčky na víno

Papírové sáčky na víno jsou ideálním řešením pro obchody s delikatesami, vinotéky a obchody, kde se prodávají lahve bílého, růžového nebo červeného vína.

Neutrální barvy těchto papírových sáčků na víno se hodí ke každému druhu vína. A také ke všem velikostem. V našem obchodě najdete papírové sáčky na malé, velké i běžné velikosti lahví vína. Do každého sáčku se navíc vejde jedna nebo více lahví.

Sáčky na pivní lahve

Pokud ve svém obchodě s nápoji nabízíte zákazníkům také pivo, jsou tyto sáčky na pivní lahve ideální pro balení jejich nákupu.

Kraftový papír, ze kterého jsou vyrobeny, snadno pojme jednu nebo dvě lahve. Módní barva jim navíc dodává nádech elegance. Ideální pro váš obchod s lahůdkami!

Sáčky na lahve šampaňského

Když jsou Vánoce, Velikonoce nebo svátky, určitě se vám prudce zvýší prodej alkoholu a šampaňského.

S taškami na lahve šampaňského pomůžete ochránit nákupy šampaňského a cavy a nabídnete zákazníkům stylový a bezpečný způsob, jak si svůj šumivý nápoj dopravit domů.

Vidět vícVidět méně