Nádoby na Omáčky

Chcete snadno a přesně přidávat omáčku do pokrmů? Už nemusíte hledat dál! Stlačovací lahvičky na omáčku jsou dokonalým řešením. Představte si servírování lahodné omáčky bez rozlití a kapání? S výlevkou na těchto nádobách máte vše pod kontrolou! Potřebujete jemný nádech nebo příval chuti? Jednoduchým zmáčknutím odměříte přesné množství omáčky, které chcete! Co víc si přát?

Tyto sklenice jsou vyrobeny z pevných a pružných materiálů, jako je plast, aby vydržely každé kulinářské dobrodružství. Jsou ideálním doplňkem vaší kuchyně, který vám poskytne pohodlí, kontrolu a snadnost při nalévání vašich oblíbených omáček! Jste připraveni na bezproblémové vaření? Odvažte se je vyzkoušet a proměňte své pokrmy v chuťově výrazná mistrovská díla!

  • Přesné dávkování
  • Dokonalá organizace všech omáček ve vaší kuchyni
  • Tryska, která umožňuje kontrolovaný tok omáčky
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Nádoby na Omáčky


Aktivní filtry

Přílohy podávejte s lahvemi s omáčkou.

Věděli jste, že existuje dokonalý nástroj, díky kterému si můžete vychutnat své oblíbené omáčky, aniž byste v kuchyni nadělali nepořádek? Přesně tak, láhve s výlevkou na omáčku!

Tyto úžasné nádoby jsou speciálně navrženy tak, aby dávkování omáček, dresinků a tekutých dochucovadel bylo velmi snadné a bezproblémové.

Objevte, jak praktické mohou být lahve na omáčky při vytváření vašich příprav! Pokud jste milovníky chutí, rádi jim dodáváte zvláštní nádech a chcete, aby se to odrazilo ve vašich pokrmech, jsou tyto nádoby přesně to, co potřebujete. Jste připraveni ponořit se do světa plného chutí? Ukážeme vám, jak na to!

Servírujte své omáčky pohodlně s našimi praktickými dávkovači. Lahve na omáčky jsou navrženy pro snadné skladování a dávkování vašich oblíbených dresinků.

Milujete rajčatové omáčky? Nebo dáváte přednost pikantní omáčce, která jídlu dodá nádech tepla? Ať už si vyberete cokoli, tyto dávkovací láhve vám umožní nalít si oblíbené omáčky a kdykoli si je vychutnat.

  • Praktický design s tryskou nebo výlevkou, která umožňuje kontrolovaný průtok omáčky.
  • Přesné dávkování: můžete přidat přesně takové množství omáčky, jaké chcete.
  • Díky regulaci průtoku omáčky se vyhnete rozlití a nepořádku na talířích.
  • Dodávají se v různých velikostech a objemech, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Praktické láhve pro dávkování omáček

Představte si tento scénář: Vaši zákazníci si pochutnávají na lahodném burgeru a chtějí si přidat speciální omáčku. Jak to udělat prakticky a bez nepořádku? V tomto případě přicházejí ke slovu naše nádoby na omáčky. Tyto důmyslné nádoby umožní vašim zákazníkům odměřit přesné množství omáčky, které chtějí přidat, a zabránit tak rozlití a kulinářským katastrofám. Nemyslíte, že je to super?

Zkoušeli jste někdy přelít hranolky kečupem, ale nakonec se vám rozmočily? Teď už ne! Tyto praktické dávkovače omáčky umožňují kontrolovat množství omáčky, které chcete dávkovat, a zabránit tak jejímu přebytku. Máte rádi velkorysé množství omáčky na hamburgerech, nebo dáváte přednost jemnému nádechu? Je jen na vás, kolik omáčky chcete přidat.

Lahvičky na omáčku zakoupíte u společnosti Monouso

Který typ láhve na omáčku je tedy pro vás ten pravý? Na trhu je několik možností, z nichž každá má jedinečné vlastnosti. Některé láhve jsou například vybaveny šroubovacím víčkem, které zajišťuje vzduchotěsné uzavření, díky němuž vydrží omáčky déle čerstvé. Dáváte přednost láhvi s dávkovací hubicí pro přesnou kontrolu? I ty jsou k dispozici!

Až tedy příště budete potřebovat do svých pokrmů přidat něco výjimečného, netrapte se s lžícemi a nádobami. Vyberte si jednu z našich lahví s výlevkou na omáčku a připravte se na bezproblémové vaření! Od salátů po hamburgery, tacos a další pokrmy budete moci přidat dokonalé množství omáčky bez námahy a ve stylu hodném profesionálního šéfkuchaře!

Vidět vícVidět méně