Plastové Miska na Omáčky

Objevte plastové nádoby na omáčku, které jsou vaším neomylným spojencem, abyste zachovali chuť a čerstvost každého sousta! Tyto dózy, navržené s ohledem na vaše pohodlí, jsou ideální volbou pro uchování oblíbených omáček vašich zákazníků a zaručují jejich bezpečné dodání.

Díky jejich vzduchotěsnému uzávěru můžete zapomenout na nepořádek ve vaší službě take away nebo rozvozu. Každá plastová dóza na omáčky zaručuje, že čerstvost a lahodné aroma vašich omáček zůstanou nedotčeny, a zajistí tak výjimečný kulinářský zážitek v každé domácnosti. Tyto nádoby jsou ideální volbou pro uchování vašich produktů v optimálních podmínkách.

  • Zaručují čerstvost a uchování vašich omáček.
  • Ideální pro skladování a přepravu všech druhů omáček.
  • Bezpečné uzavření díky kompatibilním víkům
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Plastové Miska na Omáčky


Aktivní filtry

Pro všechny druhy omáček: plastové vany

Hledáte praktický a atraktivní způsob balení a prezentace vašich lahodných omáček? Plastové dózy na omáčky jsou dokonalým řešením pro vaše potravinářské podnikání. Tyto univerzální nádoby nabízejí řadu výhod a vlastností, které vám pomohou vyniknout. Chcete se dozvědět více? Prozradíme vám o nich vše!

Jaké omáčky nabízíte ve svém podniku? Ať už se jedná o kečup, hořčici, majonézu, dresinky nebo pochutiny, plastové nádoby na omáčky jsou ideální pro balení široké škály možností.

Jejich kompaktní a lehká konstrukce usnadňuje přepravu a manipulaci s omáčkami, nemyslíte, že jsou praktické? S jejich pomocí budete moci pohodlně doplnit jakékoli menu, které chcete svým zákazníkům doma dopřát.

  • Všestranné a funkční: ideální pro balení jakéhokoli typu omáčky.
  • Atraktivní prezentace: průhledná víčka, která umožňují vizuálně atraktivní prezentaci obsahu.
  • Snadná identifikace : průhlednost víček usnadňuje rychlou identifikaci typu omáčky.
  • Praktické a bezpečné: těsně přiléhající víčka zabraňují rozlití a rozstříknutí během přepravy a skladování.
  • Ekonomické a udržitelné: ekonomická varianta ve srovnání s jinými obalovými materiály a některé jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu.

Plastové pánve na omáčku s víkem

Praktičnost těchto malých plastových nádob na omáčky je nepopiratelná, ale k čemu by byly při přepravě lahodných omáček, kdyby neměly víko? Především víme, že víčka jsou velmi užitečná, aby omáčky zůstaly čerstvé, chráněné a aby se na stůl dostaly, jako by právě přišly z kuchyně. Ale věděli jste, že sklenice s průhlednými víčky mohou mít zásadní vliv na prezentaci vašich omáček? Díky nim si vaši zákazníci mohou snadno prohlédnout obsah ještě předtím, než si je koupí.

Nemyslíte, že jim to dodá důvěru a vizuální přitažlivost vašich výrobků? Průhlednost vám navíc pomůže rychle identifikovat typ omáčky v obchodě i v kuchyni - není to skvělé pro zefektivnění vašich procesů?

A kromě uchování poskytují plastová víčka na sklenice také pohodlí při přepravě a skladování. Těsně přiléhající víčka zabraňují rozlití a rozstříknutí, díky čemuž omáčky zůstanou neporušené a předejdete problémům s čištěním. To je obzvláště cenné pro cateringové podniky nebo podniky, kde se podává jídlo s sebou, kde je bezpečnost a hygiena na prvním místě.

Tyto plastové misky na omáčky jsou ideální pro balení a prezentaci omáček tím nejefektivnějším způsobem!

Plastové miska na omáčky

Připravte objednávku jídla s háčkem a budete na straně vítězů. Vložte do ní sklenici s omáčkou... a zvítězíte!

Ve společnosti Monouso máme malé nádoby na omáčky a velké nádoby na omáčky, takže si můžete vybrat velikost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Všichni víme, jak je důležité doprovázet určité pokrmy doplňujícími omáčkami. Představte si tedy zklamání zákazníka, který otevře sáček se svou objednávkou a najde své hranolky nebo kyblík smaženého kuřete bez nádobky s omáčkou.

Drobné detaily se sčítají, a v tomto případě ještě více. Proto jsme pro vás připravili jeden z nejširších výběrů hrnců na omáčky. Pomozte si sami!

Potřebujete ještě něco dalšího? Vyberte si plastovou nádobu na omáčku, která nejlépe vyhovuje vašemu podnikání, a pořiďte si ji za nejvýhodnější cenu!

Vidět vícVidět méně