Blokové Tašky

Tržní tašky jsou ideální pro přepravu potravin. Jsou známé také jako blokové tašky a pro svou univerzálnost jsou nezbytné v každém potravinářském podniku. Na co ještě čekáte, abyste si je mohli koupit?

  • Vodotěsné
  • Bloky se snadno stříhají
  • Snadno se otevírají
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Blokové Tašky


Aktivní filtry

Praktičnost tašek na blokovém trhu

Tržní tašky nebo blokové tašky budou vašimi skvělými spojenci při poskytování optimálních služeb. Díky nim budou moci vaši zákazníci nakupovat s klidným svědomím. Víte, proč byste si měli pro své podnikání pořídit tento typ plastových tašek? Inu, ze dvou důležitých důvodů.

Prvním je, že jsou velmi odolné při přepravě, a druhým je, že je můžete použít ke skladování nejrůznějších potravin, jako je ovoce, zelenina, pečivo nebo sladkosti.

Tržní blokové pytle, známé také jako nízkotlaké pytle, jsou určeny k použití zejména v zelinářstvích, rybárnách, řeznictvích, pekárnách a cukrárnách. Obvykle se používají jako první obal pro potraviny prodávané ve velkém a běžně se s nimi setkáváme v obchodech se smíšeným zbožím. Zapomeňte na obavy, že se zákazníkovi taška rozbije nebo že bude muset nosit několik tašek, aby unesl váhu svého nákupu. S blokovými tržními sáčky budete mít jistotu, že vaše výrobky budou v bezpečí.

Tašky s vícenásobným využitím v různých obchodech

Tržní tašky mají zvláštní vlastnost, která je definuje. Jsou spojeny blokem, z něhož je lze oddělit předřezáním. Tento blok lze perforovat, aby bylo možné balíčky sáčků zavěsit do výdejního automatu. Díky tomu jsou velmi praktické pro použití v jakémkoli potravinářském podniku.

Sáček odtrhnete na řezací lince, vezmete zboží, vložíte je do sáčku, snadno jej uzavřete a předáte zákazníkovi. Tyto sáčky se často používají i po příchodu zákazníka domů. Je zcela běžné, že výrobky v nich zabalené zůstávají uvnitř až do jejich první konzumace, a dokonce i poté.

Jedná se o plastové tržní tašky bez držadel vyrobené z vysokohustotního PE. Jsou průsvitné a recyklovatelné. Ve společnosti Monouso máme k dispozici 4 nejčastěji používané velikosti: 21x27, 25x30, 27x32 a 30x44 cm, všechny o tloušťce 10 mikronů.

Mají prohlášení o shodě, aby vyhovovaly předpisům hygienických orgánů. Stručně řečeno, jedná se o kvalitní polyethylenové tržní sáčky, a to za velmi dobrou cenu.

Ještě nemáte žádné plastové blokové tržní tašky? Vyzkoušejte je a přesvědčí vás.

 

Vidět vícVidět méně