Jednorázové Rukavice

Jednorázové rukavice se používají zejména k prevenci bakteriální kontaminace a jako bezpečnostní opatření při manipulaci s potravinami, průmyslové práci a ošetřování pacientů se zdravotními problémy a zákrocích.

Naše jednorázové rukavice mohou být vyrobeny z různých materiálů, přičemž každý z nich má speciální složení, aby se dal vhodně použít v konkrétních situacích.

  • Pohodlné
  • Bezpečná manipulace s potravinami, ve zdravotnictví
  • Jednorázové
Vidět vícVidět méně

Jednorázové Latexové Rukavice

Jednorázové Plastové a Polyethylenové Rukavice

Jednorázové Vinylové Rukavice

Jednorázové Nitrilové Rukavice

Aktivní filtry

Praktické a hygienické plastové rukavice

Ve společnosti Monouso máme jednorázové rukavice, které potřebujete pro každodenní provoz vaší zdravotnické, potravinářské, úklidové nebo průmyslové firmy. Náš široký sortiment zahrnuje různé materiály, které se přizpůsobí každému z vašich potřeb a potřebám vašeho týmu pomocí hygienických, sterilizovaných a bezpečných alternativ.

Jelikož se jedná o rukavice na jedno použití, lze je snadno zlikvidovat, jakmile doslouží svému účelu. Jsou také recyklovatelné.

Jednorázové plastové rukavice

Existuje mnoho typů rukavic, které lze rozdělit podle materiálu, z něhož jsou vyrobeny, jejich vlastností nebo doporučeného použití.

Výběr nejlepších jednorázových rukavic

Podle vlastností je najdete s větší hmatovou citlivostí, s mikrozvrásněním pro lepší úchop, průhledné, s lehčí ochranou, která umožňuje pocení(jednorázové rukavice, aby se ruce nepotily), silné, tenké... a dlouhé atd. V závislosti na potřebách vaší firmy si tedy budete muset vybrat jedny nebo druhé s ohledem na jejich vlastnosti a na to, čím mohou přispět k plnění vašich každodenních úkolů.

Z hlediskamateriálu vám nabízíme všechny druhy vysoce kvalitních jednorázových plastových rukavic z latexu, polyethylenu, vinylu nebo nitrilu. Každá z nich má své vlastní vlastnosti, proto je důležité, abyste věděli, co potřebujete, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu podnikání.

Přejdeme-li k použití, seznam odvětví, v nichž hygienické jednorázové rukavice pomáhají vykonávat funkce bezpečněji a asepticky, je dlouhý.

Díky jejich mnoha výhodám těží z jejich použití při tom či onom úkolu prakticky každý podnik. Od úklidu přes zdravotnictví, potravinářství, pohostinství, průmysl, čerpací stanice, kosmetické salony, supermarkety až po laboratoře, abychom jmenovali alespoň některé.

Nákup úsporných jednorázových rukavic

Při nákupu jednorázových rukavic ve velkoobchodě je kromě všeho, co jsme rozebrali výše, důležité, abyste si pořídili ideální velikost. V našem internetovém obchodě je najdete ve velkých i malých velikostech: S, M, L nebo XL.

Je velmi důležité, aby váš tým měl správnou velikost jednorázových rukavic, protože pro pohodlnou práci je nezbytné, aby vám seděly na rukou a netlačily vás, protože jsou malé, nebo aby byly volné a mohly při plnění povinností spadnout.

V prvním případě, pokud jsou rukavice příliš malé, mohou se snadno zlomit a vystavit pracovníka nebezpečí. V druhém případě, pokud vyklouznou a spadnou, může být pracovník stejně tak vystaven nebezpečí. Proto se doporučuje mít vždy na výběr z několika velikostí.

Vybírat můžete také z různých barev. Existují průhledné, modré, černé, bílé atd. jednorázové rukavice.

Monouso, dodavatel jednorázových rukavic

Ve společnosti Monouso vám nabízíme modely za nejlepší ceny v oboru. Díky kompletnímu a rozmanitému katalogu jsme referencí v oblasti dodavatelů jednorázových rukavic pro profesionály i jednotlivce. Využijte našich nabídek na jednorázové rukavice pro vaše hromadné nákupy.

Máme garantované stálé skladové zásoby, takže pokud na webu uvidíte své levné jednorázové rukavice, máme je skladem. Kromě toho máme dopravu 24 hodin denně a více způsobů platby, abychom vám poskytli veškeré zázemí,

Pokud máte jakékoli pochybnosti při rozhodování o modelu, obraťte se na náš zákaznický servis. Rádi vám poradíme a pomůžeme při správě vašeho nákupu.

comprar guantes desechables

Vidět vícVidět méně