Tašky PE s ZIP a Eurovýsekem

PE sáčky se zipovým uzávěrem jsou úžasné pro svou pevnost a průhlednost, ale co se stane, když chcete své výrobky umístit do lineárních stojanů, ale nemůžete najít ten správný sáček? Přinášíme vám dokonalé řešení!

Plastové tašky se zipovým uzávěrem a děrováním eurootvorem jsou ideální pro uložení výrobků, které mají být zavěšeny na polici za účelem prodeje nebo vystavení. Tyto plastové sáčky umožňují zákazníkovi dokonale vidět výrobek, který obsahují, a usnadňují správné vystavení výrobku. Jsou vyrobeny z polyethylenu a vyznačují se:

  • Pohodlnost: Snadné vystavení v lineárních stojanech díky jejich jedinečnému designu.
  • Průhlednost: průhlednost umožňuje vidět výrobek, aniž by bylo nutné obal otevírat nebo s ním manipulovat.
  • Euro otvor v horní části: ideální pro různé typy komerčního vystavení.
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Tašky PE s ZIP a Eurovýsekem


Aktivní filtry

Tašky na zip pro vystavení na polici

Chcete sáčky na vystavení výrobků určených k prodeji nebo na jejich lineární uspořádání? PE tašky se zipovým uzávěrem a děrovačkou jsou přesně to, co potřebujete. Díky eurodíře v horní části sáčku je lze snadno umístit do lineárních stojanů. Společnost Monouso má sáčky tohoto modelu v různých velikostech a všechny jsou vyrobeny z polyethylenu o dostatečné tloušťce, aby je bylo možné považovat za odolné a trvanlivé.

PE tašky s eurovýsekem do regálů

Tento typ plastových sáčků s eurootvorem je ideální pro zavěšení výrobků na regálech ve vaší firmě. Existují nejrůznější výrobky, jako jsou ořechy, koření, potraviny a další, kterým velikost a vlastnosti našich sáčků dokonale vyhovují.

Tyto sáčky jsou ideální pro obchody prodávající výrobky, které si zákazníci mohou vzít z regálu. Pomohou vám prezentovat výrobky ve vašich vitrínách tak, aby se zákazník mohl obsloužit sám, podle svých potřeb. Ušetříte tak čas a pohodlí, protože naše tašky s euroděrováním umožní každému zákazníkovi, aby se obsloužil podle svého uvážení.

Naše sáčky na zip s děrovačkou eurootvorem se stanou tou nejlepší volbou do vaší kapsy, protože jsou ideální pro jakýkoli typ podnikání.

Vidět vícVidět méně