Plastové Tašky s Posuvným

Plastové tašky s posuvným uzávěrem jsou ideální plastové sáčky pro skladování všech druhů předmětů včetně potravin. Jsou vyrobeny z PE, díky čemuž jsou pružné, pevné, vodotěsné a nekontaminující.

Mají vysoký rozměry neboli tloušťku pro větší ochranu obsahu. V našem katalogu je najdete v různých velikostech, které vyhovují vašim potřebám. Na co ještě čekáte, abyste si mohli uspořádat věci?

  • Snadné otevírání a zavírání: Jezdec nebo zip na každé z tašek se snadno posouvá.
  • Výrazná barva: Pro snadnou identifikaci jsou zipy odlišeny výraznou barvou.
  • Průhlednost: Tyto tašky jsou průhledné, aniž by byla ohrožena bezpečnost obsahu nebo pevnost obalu. Díky tomu můžete vidět obsah každého sáčku, aniž byste je museli otevírat.
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Plastové Tašky s Posuvným


Aktivní filtry

Praktické tašky s jezdcem

Plastové sáčky na zip jsou velmi efektivním způsobem skladování, organizace a přepravy předmětů. Jsou to velmi praktické a univerzální plastové tašky, do kterých lze uložit širokou škálu výrobků a které jsou vhodné i pro použití v potravinářství.

Uzávěr tvoří plastový zip, který můžete hladce posouvat. Snadný, pevný a velmi pohodlný uzávěr, se kterým můžete manipulovat.

Je to jako opakovaně použitelný kufřík, do kterého můžete uložit, co potřebujete, a protože je průhledný, vidíte dovnitř vždy bez potíží. Způsob uložení předmětů, který se vám může hodit jak ve firmě, tak doma.

Plastové tašky na všechny druhy předmětů

Uvnitř PE posuvné tašky můžete uložit železářské předměty, náhradní díly, hračky malé-střední velikosti, baterie, propisky, kosmetické a hygienické výrobky, potraviny na piknik, vzorky, žetony atd. Jedná se o víceúčelovou plastovou tašku, takže její použití je rozmanité.

U společnosti Monouso jsou k dispozici různé velikosti, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim konkrétním potřebám.

Tento typ tašky, vyrobený s posuvným uzávěrem, je ideální pro skladování potravin. Jsou zcela průhledné, vodotěsné a odolné vůči nízkým teplotám, takže je můžete použít k uchovávání potravin v mrazničce.

Vidět vícVidět méně