Držák na Ubrousky

Držáky na ubrousky jsou bezpochyby nejlepší možností, jak prezentovat a nabízet papírové ubrousky zákazníkům vašeho cateringového podniku. Je to praktický a jednoduchý způsob jejich uspořádání a uložení a příležitost ukázat osobitost a styl vašeho podniku.

Naše držáky na ubrousky jsou nepostradatelné pro správné fungování každého pohostinského podniku a najdete je z různých materiálů od bambusu po plast nebo nerezovou ocel. Díky nim je mimořádně hygienické mít ubrousky kdykoli k dispozici, protože je chrání před vnějšími vlivy.

Jaké jsou však výhody držáků na ubrousky a proč bychom je měli ve svém podniku používat?

  • Hygiena: ubrousky můžete udržovat v dokonalém stavu zachování a čistoty, čímž zabráníte jejich náhodnému potřísnění nebo poškození.
  • Odolnost: je opravdu obtížné je rozbít, protože jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, připravených odolat nárazům a pádům.
  • Pohodlí: usnadňují odběr ubrousků a umožňují mít jich tolik, kolik klientela potřebuje.
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Držák na Ubrousky


Aktivní filtry

  • Balení
📦
12
Bambusový Držák na Ubrousky 21x21x10cm (12 Ks)

Bambusový Držák na Ubrousky 21x21x10cm (12 Ks)

Ref 11947-1-12

12 Ks

171, 05€

14,254€/Bambusový

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenze 

Vyprodáno

Na Objednávku Množství

Držáky na ubrousky pro hotelnictví a gastronomii

Jen málo situací je nepříjemnějších než vstávání od stolu pro ubrousek nebo nutnost říct personálu, že se potřebujete umýt. Koneckonců papírové ubrousky jsou na jedno použití a někdy vaši zákazníci budou potřebovat během obsluhy použít jeden navíc.

Je to jeden z těch předmětů, které očekáváte, když si sednete ke stolu v jakémkoli baru nebo kavárně. Kroužky na ubrousky slouží také jako dekorativní prvek a měly by být v souladu se stylem podniku. Jsou zkrátka trvanlivé a budou vás provázet dlouhá léta, protože jsou připraveny na intenzivní používání a na neustálý průchod lidí a služeb po celý den.

  • Extrémní kvalita
  • Dlouhá životnost
  • Všechny druhy vzorů a barev
  • Mohou zcela změnit vzhled vašich prostor
  • Velmi praktické: snadno se doplňují

Držák papírových ubrousků

Jednotlivé držáky na ubrousky jsou dokonalým držákem papírových ubrousků. Stejně jako u materiálů, i zde existuje celá řada designů. Snadno se plní, šetří místo a čas, protože do nich můžete ukládat ubrousky a optimalizovat prostor. Mají také velkou kapacitu, takže je nebudete muset neustále doplňovat. Zaberou vám méně místa, aniž byste přišli o kapacitu.

Budete tak nabízet úhledný obraz a budete moci lépe navázat kontakt se svou klientelou, aniž byste museli vynakládat další úsilí. Jak víte: každý detail se počítá!

Vertikální držák na ubrousky

Pro klasiku tu máme vertikální držák na ubrousky, který se používá v mnoha barech a restauracích. Tyto držáky na ubrousky jsou ideální pro barový i stolní servis. Velmi pohodlně se používají a jejich design je praktický a funkční. V rámci tohoto typu držáků na ubrousky můžete vybírat z klasičtějších modelů, jako jsou plastové zásobníky, nebo moderních držáků na ubrousky, jako je držák na ubrousky z nerezové oceli, jehož odolnost a trvanlivost je větší.

V návaznosti na řadu vertikálních držáků na ubrousky máme také individuální dřevěné držáky na ubrousky, které jsou odolnější a dodají vašim prostorám formálnější a serióznější nádech. Pokud naopak chcete dodat svým stolům originálnější vzhled, dobrou volbou jsou barevné, ideální držáky na ubrousky na oslavy (narozeniny, výročí apod.).

Držák na malé ubrousky

Dalším typem individuálních kroužků na ubrousky jsou koktejlové kroužky na ubrousky. Díky jejich elegantnímu designu se skvěle hodí na jakoukoli událost. Tento typ držáků na ubrousky je velmi oblíbený v restauracích, hotelech a cateringových a degustačních službách. V rámci této kategorie můžete najít velmi ekonomickou variantu, jako je metakrylátový držák na ubrousky 10x10 cm nebo držák na ubrousky 20x20 cm, které mají jednoduché a velmi praktické provedení.

Velmi vyhledávanou variantou u cateringových firem jsou díky dobrému poměru ceny a kvality také individuální dřevěné držáky na koktejlové ubrousky, které jsou dokonalými spojenci pro zajištění dobrého servisu v hospodách nebo na jakékoli akci. S tímto držákem na ubrousky do kavárny zajistíte pokrytí základní potřeby v každém podniku a navíc mu dodáte elegantní, střízlivý a čistý vzhled.

Držák papírových ubrousků

Nákup individuálních držáků na ubrousky, jako jsou držáky na papírové ubrousky nebo zásobníky na ubrousky, je zásadní pro to, aby vaši zákazníci zůstali vždy čistí a za každou cenu se vyhnuli skvrnám. Tyto levné držáky na ubrousky, které jsou ideální pro klasické cik-cak papírové ubrousky, nabízejí možnost vyjmout jeden ubrousek po druhém a zároveň umožňují pohodlný transport mezi barem a stoly, aniž by se dotkly ubrousků zákazníků.

Kromě toho všichni víme, jak důležitá je originalita v každém sebeúctyhodnějším podniku. Ta vaše by neměla být o nic menší. Aby byl jedinečný a získal onen osobní nádech, máme ve společnosti Monouso moderní a originální držáky na ubrousky, které se přizpůsobí všem vašim potřebám, a to jak pragmatickým, tak estetickým.

Vidět vícVidět méně