Vlhčené Ubrousky

V pohostinství může pozornost věnovaná detailům znamenat velký rozdíl mezi opakovanými návštěvami jedné restaurace a návštěvou jiné. Není nad pocit čistých, dokonce navoněných rukou po konzumaci pokrmu nebo přípravku, který, ať už byl jakkoli chutný, nakonec potřísnil vaše ruce. A s výběrem vlhčených ubrousků Monouso stojí nabídka tohoto zážitku velmi málo. Pro vaše zákazníky jsou ideální, protože jsou:

  • Jsouvelmi praktické: díky svému designu zabírají velmi málo místa a snadno se používají.
  • Individuální formáty: chráněné před vzduchem a dalšími vnějšími vlivy.
  • Maximální hygiena: skvělá čisticí a dezinfekční síla.
Vidět vícVidět méně

Vlhčené Úklidové Ubrousky

Vlhčené Ubrousky

dezinfekční ubrousky

Aktivní filtry

Vlhčené ubrousky pro gastronomii

Restaurace s mořskými plody, pizzerie, hamburgrárny - všechny nabízejí chutné pokrmy, ale jedno mají společné: zákazníci mají nakonec potřísněné ruce. A ano, je to nepříjemný pocit, který se nedá napravit ubrouskem a často je nutí jít se očistit na toaletu. Proč jim to ztěžovat?

Řešení je velmi jednoduché a v dosahu každého profesionála v pohostinství: ubrousky na ruce. Pokud vlastníte restauraci, hotel nebo bar, pravděpodobně víte, jak důležité je pomáhat svým zákazníkům udržovat dokonalou hygienu. S vlhčenými ubrousky máte na dosah ruky řešení, jak udržet jejich ruce bez poskvrnky.

Ubrousky na ruce jsou baleny jednotlivě, takže jsou chráněny před vzduchem a dalšími vnějšími vlivy. Jsou také velmi praktické a lehké, takže je číšníci mohou zákazníkům snadno a rychle rozdávat.

Pro různé typy potřeb, které mohou mít vaši zákazníci během jídla nebo po něm, existuje několik typů vlhčených ubrousků.

  • Osvěžující ubrousky: vyznačují se dezinfekční funkcí a vůní. Poskytují pocit čistoty a parfemace pro ty případy, kdy mají vaši zákazníci po jídle ulepené ruce a potřebují je nutně očistit.
  • Ubrousky na odstraňování skvrn: pokud se situace v průběhu obsluhy zkomplikovala a vaši zákazníci se nemohli dostat z obsluhy, mějte vždy po ruce ubrousky na odstraňování skvrn. Jejich správným použitím budete schopni odstranit různé druhy skvrn, mimo jiné od omáček nebo vína.
  • Dezinfekční ubrousky: Tyto ubrousky se používají k zajištění správné dezinfekce rukou. Tyto ubrousky jsou antibakteriální a zaručují maximální hygienu.
Vidět vícVidět méně