Nerezový Zásobníky na Papírové Ručníky

Zásobníky na ručníky se již dávno staly jedním ze základních nástrojů v umývárnách všech typů pohostinských podniků, na pracovištích a veřejných toaletách. A to proto, že se staly tak důležitými pro mimořádné pohodlí, které nabízejí všem typům uživatelů. Vyznačují se tím, že:

  • Hygienické dávkování papíru.
  • Bezpečnostním zámkem, který zabraňuje krádežím a plýtvání.
  • Ruční dávkování pro větší pohodlí.
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Nerezový Zásobníky na Papírové Ručníky


Aktivní filtry

Zásobníky papíru pro toalety

V kancelářích, nemocnicích, školách, restauracích, barech... je vzácné, abyste na toaletě nenašli zásobník na toaletní papír, protože je to bezpečný a hygienický způsob ukládání toaletního papíru.

V současné době je více než kdy jindy důležitá správná hygiena rukou, aby se zabránilo šíření virů a bakterií. Zásobník na papír je ideální investicí a k dispozici je několik typů, které mají jedno společné:

  • Bezpečnostní zámek díky klíči a plastovému zámku.
  • Ruční dávkovače.
  • Maximální hygiena papíru, protože je chráněn dávkovačem a nepřichází do kontaktu s povrchy a prostředím umývárny.
  • Bezpečný, pohodlný a účinný způsob mytí rukou po umytí, který přispívá k hygieně rukou.

Pohodlné dávkovače papíru

Dávkovače se velmi snadno používají: stačí vytáhnout papír vyčnívající ze základny dávkovače. Zároveň lze papír vyměnit pomocí plastového klíče - jednodušší už to být nemůže!

Tímto způsobem zajistíte, že uživatelé neopustí umývárnu, aniž by si řádně osušili ruce, a zaručíte tak lepší osobní hygienu. Navíc má atraktivní design v různých barvách, které můžete kombinovat s barvami toalety, a v různých velikostech, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Vidět vícVidět méně