Hliníkové Popelníky

Hliníkové popelníky jsou velmi užitečné pomůcky pro pohostinství, které jsou speciálně navrženy pro odkládání popela a cigaretových nedopalků strávníků. Protože jsou vyrobeny z hliníku, jsou velmi lehké a snadno se přepravují, což je ideální pro podniky s velkou terasou, kde je povoleno kouření.

Jedná se o kvalitní výrobek, pečlivě vyrobený a zároveň cenově velmi dostupný. Ideální řešení pro všechny typy hotelů a gastronomických podniků. Tyto jednorázové popelníky lze navíc snadno recyklovat, takže jakmile se rozhodnete je zlikvidovat, lze je použít k vytvoření nového výrobku.

  • Cenově dostupné
  • Lehké
  • Jednorázové
  • Snadná recyklace
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Hliníkové Popelníky


Aktivní filtry

  • Balení
📦
3000
Hliníkový Popelník Ø89mm (3000 Ks)

Hliníkový Popelník Ø89mm (3000 Ks)

Ref 6156-100-30

3000 Ks

158, 85€

0,053€/Hliníkový

star star star star star
2 Recenze 

Vyprodáno

Na Objednávku Množství

Kouření je v naší společnosti velmi rozšířené, zejména kouření po večeři. Z tohoto důvodu je hliníkový popelník nepostradatelnou pomůckou pro restaurace, pohostinství, bary, hospody, večírky, veletrhy a akce všeho druhu, kde jsou k dispozici kuřácké prostory.

Jednorázové popelníky

Udržování čistoty prostor je nezbytné pro to, aby byl váš podnik atraktivním místem. Jednorázový hliníkový popelník pomůže poskytovat lepší služby a udržovat váš podnik v čistotě. Tyto popelníky jsou také hygieničtější, protože jsou na jedno použití, takže se nemusíte obávat o čistotu nebo zápach.

Hliníkové popelníky mají stříbrný povrch a jednoduchý, ale praktický design, protože mají tři otvory, do kterých můžete odkládat cigarety, abyste zabránili jejich odkutálení a znečištění vašeho podniku.

  • Praktická pomůcka, která udržuje kuřácké prostory čisté a bez popela.
  • Jsou lehké a přenosné, takže je lze snadno přenášet a kdykoli použít.
  • Na jedno použití pro rychlé čištění.

Praktické a hygienické hliníkové popelníky.

Hliníkové popelníky jsou ideální volbou pro všechny, kteří si rádi pochutnávají na doutnících a cigaretách a chtějí své prostory udržovat bez popela a kouře praktickým způsobem. Ale kdo řekl, že popelník musí být nudný a nestylový?

Jednorázové popelníky, které najdete u společnosti Monouso, jsou velmi kvalitní. Jsou vyrobeny z hliníku, jsou lehké a odolné vůči teplu z cigaretových nedopalků a popela. Využijte této příležitosti a udržujte své stoly v čistotě za velmi přijatelnou cenu!

Vidět vícVidět méně