Tašky BO-PP s Oknem Samolepící

Biorentované plastové sáčky s lepicí chlopní jsou vynikajícím způsobem skladování všech druhů výrobků, včetně potravin.

Jsou vyrobeny z PP, a proto jsou velmi pružné, pevné, vodotěsné a neznečišťují životní prostředí. V těchto BO-PP sáčcích se zapínáním na suchý zip na první pohled uvidíte vše, co je v nich uloženo.

  • Vysoce funkční díky zapínání na suchý zip.
  • Průhledné pro přehled o obsahu
  • Lepicí uzávěr
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Tašky BO-PP s Oknem Samolepící


Aktivní filtry

Užitečné celofánové sáčky s lepicími chlopněmi

Hledáte univerzální a bezpečné řešení pro skladování a organizaci? Biorientované plastové sáčky se zapínáním na háčky a smyčky jsou ideální odpovědí. V této kategorii upozorňujeme na celofánové sáčky BO-PP s lepicí chlopní, které jsou obzvláště užitečnou volbou pro mnohostranné použití.

Biorientované plastové sáčky se zapínáním na háček a smyčku představují velmi efektivní způsob skladování, organizace a dokonce i přepravy předmětů. Jedná se o sáčky s lepicí chlopní, které dokonale odolávají nízkým teplotám, s velmi snadným, pohodlným, bezpečným a vzduchotěsným uzávěrem.

Tyto sáčky jsou ideální pro skladování a přepravu potravin, protože zachovávají jejich neporušenost a čerstvost. Ale nejen to, jejich funkčnost je široká a rozmanitá: tablety, kabely, náhradní díly, korálky na šperky, železářské potřeby, knoflíky, baterie, cívky jehelní soupravy a šicí nitě, vše lze v těchto sáčcích bezpečně a přehledně uložit!

Jejich samolepicí klopa navíc umožňuje snadný přístup a okamžitý přehled o uloženém obsahu, takže jsou ideální volbou pro přehledné uspořádání a umístění všech vašich výrobků. Už žádné nekonečné hledání nebo nepořádek, s těmito sáčky budete mít vše vždy na očích a pod kontrolou!

Zkrátka, pokud hledáte univerzální, odolné a efektivní řešení pro skladování a organizaci, neváhejte si vybrat naše celofánové sáčky BO-PP s lepicí chlopní. Využijte všech jejich výhod a objevte nejlepší způsob skladování a přepravy vašich výrobků!

Vidět vícVidět méně