Papírové sáčky Nepromastitelný

Papírové obaly odolné proti mastnotě jsou papírové obaly určené k ochraně, servírování a přepravě mastných nebo omáčkových potravin. Protože jsou vyrobeny z papíru odolného proti mastnotě, jsou lehké a nezanechávají na rukou strávníků skvrny.

Obaly jsou stejně důležitým prvkem jako suroviny použité v menu. Proto se v mnoha stravovacích kulturách stává součástí jídla. Například sushi se obvykle balí do tenké vrstvy mořských řas, další možností je obalení jídla banánovými listy, jako je tomu v karibské kuchyni.

Pokud tedy chcete z vlastností svých výrobků vytěžit maximum, musíte zvolit správný obal. Proto vás zveme k nahlédnutí do našeho rozsáhlého katalogu mastného papíru.

 • Vysoce odolný vůči olejům a omáčkám
 • Usnadňuje hygienickou přepravu potravin
 • Univerzální: pro všechny druhy smažených nebo mastných potravin
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Papírové sáčky Nepromastitelný


Aktivní filtry

Obaly z mastného papíru jsou určeny k přikrývání, přenášení a prezentaci potravin připravených na oleji.

Nyní, když jste si prohlédli náš rozsáhlý katalog obalů z mastného papíru, je ideální čas představit vám jejich hlavní vlastnosti, použití a provedení.

Personalizovaný mastný papír

Obaly z mastného papíru jsou kompatibilní se všemi druhy potravin. Od jednoduchých, ale chutných hot dogů s kečupem a hořčicí až po propracované obaly se základem ze salátu a guacamole, žádná ingredience není vynechána, ať už je jakkoli mastná. Není tedy divu, že jsou tyto wrapy vyrobeny z materiálu, který se dokáže přizpůsobit každé situaci.

Naše wrapy jsou tedy vyrobeny z velmi odolného a pružného potravinářského papíru, díky němuž se snadno přizpůsobí všem produktům. Navíc, jak již název napovídá, je navržen tak, aby odolával všem druhům tuků a olejů, a tím zabraňuje kapání a skvrnám na zákaznících. Tím však její výhody nekončí, je také lehká a zabírá velmi málo místa, takže ji lze snadno přepravovat a skladovat.

Je zřejmé, že potravinářský papír je velmi univerzální a praktický obal. Aby si vaši zákazníci mohli pochutnat na vašich výrobcích bez obav, že se ušpiní, nabízíme vám široký sortiment papíru pro rychlé občerstvení.

Papírové obaly

Nyní, když znáte vlastnosti našich materiálů, víte, proč jsou naše papíry na hamburgery odolné proti mastnotě vysoce kvalitní. Stále však skrývají mnohá tajemství, včetně toho, že patří k nejvýhodnějším a nejpoužívanějším obalovým materiálům. Protože chceme, abyste si pro svou provozovnu vybrali ten správný, sestavili jsme seznam jejich nejčastějších použití:

 • Obaly z mastného papíru pro potravinářské vozy
 • Obaly z mastného papíru pro restaurace
 • Obal z mastného papíru pro provozovny s jídlem s sebou
 • Nemastný papírový obal pro rychlé občerstvení
 • Obal z nemastného papíru pro večírky
 • Obal z nemastného papíru pro pouliční stánky
 • Obal z mastného papíru pro stánky s hamburgery

Kdo by neměl rád dobrý hamburger? Připravený z těch nejčervenějších rajčat, křupavého salátu a tenké vrstvy omáčky navrchu; jsme si jisti, že není nic chutnějšího. Proto obalový papír na hamburgery na míru chrání jídlo před vnějšími vlivy, jako je například vzduch, a zachovává tak jeho vlastnosti po delší dobu. Navíc se díky své odolnosti vůči olejům neznehodnocuje a brání zákazníkům v ušpinění.

Pro gastronomická zařízení je prvořadé, aby se zákazníci cítili příjemně. Zejména v těch, kde je součástí menu pořádná porce omáček a smažených jídel. Spokojený strávník se vždy vrátí znovu. Proto jsou obaly z mastného papíru navrženy pro rychlou manipulaci a snadné skladování, což umožňuje pečlivou a efektivní obsluhu. A nejen to, díky svým materiálům jsou lehké a pevné, takže nabízejí bezpečnou přepravu s maximálním komfortem.

Je již jasné, že každá potravina musí mít ten správný obal. Aby vynikly a zákazníci si je zapamatovali, musí být každý detail vybrán tak, aby odpovídal provozovně. Z tohoto důvodu je náš mastný balicí papír dodáván v široké škále vzorů, které se hodí ke každému tématu.

Ekologický balicí papír na potraviny

Španělsko je třetím největším recyklátorem papíru v EU. Je to díky 32% nárůstu recyklace papíru a lepenky v posledních letech. To je nepochybně rentgenový snímek zvyklostí španělských spotřebitelů. Již nějakou dobu se otázky, jako je vhodné využívání zdrojů nebo využívání přírodních energií, stávají rozhodujícím faktorem při posuzování provozoven a výrobků.

Není překvapivé, že zákazníci dávají přednost jednomu podniku před druhým jen kvůli odpadu, který vzniká z jeho obalů. Z tohoto důvodu, pokud chcete přilákat ty nejsvědomitější strávníky, měli byste mít ve svých provozovnách mastný papír na recyklovatelné potraviny.

V tomto směru máme ve společnosti Monouso k dispozici velké množství ekologických obalů z mastného papíru. S nimi můžete kráčet vstříc udržitelné budoucnosti u svých nejvěrnějších zákazníků.

Papír pro rychlé občerstvení

Dalo se očekávat, že tak univerzální papír pro rychlé občerstvení, jako je obal z mastného papíru, je tak hojně využíván v gastronomii. Ale samozřejmě hamburgerový bar není totéž co orientální restaurace. Z tohoto důvodu máme k dispozici širokou škálu vzorů a designů pro obalový papír do mastného papíru:

 • Chcete, aby vaše výrobky byly středem pozornosti? Náš bílý mastný papír dokonale kontrastuje s přírodními barvami potravin a vytváří dokonalé plátno pro vaši kulinářskou kreativitu.
 • Obaly z mastného papíru dodají vašemu podniku tradiční vzhled. Dodávají také ruční zpracování prezentaci vašich jídel se starými bulvárními potisky, díky nimž se budou strávníci cítit jako doma.
 • Pro milovníky grilování a amerického stylu máme obalové materiály z mastného papíru se čtvercovými vzory. Pokud chcete, aby vaši zákazníci pocítili autentický zážitek a chuť grilování v páře, jsou tyto obaly pro vás ty pravé. Navíc si můžete vybrat z různých barev podle estetiky vaší provozovny.

Bezpochyby vás můžeme ujistit, že každá provozovna má jiné potřeby. Abyste si mohli vybrat ten, který bude vašemu podniku nejlépe vyhovovat, máme pro vás velký katalog papírů na hamburgery, hot dogy, arepy, mexické tacos nebo kebab a další pokrmy, které se snadno obarví.

Monouso, dodavatel obalů z mastného papíru

Podle studií spotřebitelé utrácejí za potraviny o 28 % více peněz než v předchozích letech. To znamená, že potravinářský sektor je ve výborné kondici. Nemělo by se však zapomínat, že větší spotřeba potravin znamená větší poptávku po obalech. Proto jsme se stali vynikajícím dodavatelem prodejních obalů z mastného papíru. Proto máme k dispozici velké množství obalů z mastného papíru:

 • Bílé papírové obaly nepropustné pro mastnotu
 • Obaly z mastného papíru ve stylu novin
 • Károvaný mastný papírový obal
 • Kraftové mastné papírové obaly
 • Papírové obaly na hamburgery z mastného papíru
 • Mastný papír s logem

Ve společnosti Monouso jsme oddáni odhodlání a snaze, kterou pracovníci v pohostinství přinášejí do gastronomie. Proto jim chceme usnadnit práci tím, že jim nabídneme rozsáhlý katalog obalů na potraviny z mastného papíru za nejlepší ceny. A to vždy se slevami na hromadné nákupy.

Odborníci na prodej mastného papíru

Zabalení jakéhokoli předmětu je považováno za synonymum náklonnosti, je to způsob, jak dát najevo důležitost a zájem. V kulturách, jako je Japonsko, nejde jen o zkrášlení výrobku, ale také o zachycení pocitů, které chtěl ten, kdo výrobek zabalil, vyjádřit. Není pochyb o tom, že akce je lepším způsobem vyjádření a výměny citů než slova.

Pokud tedy chcete, aby vaši zákazníci měli pocit, že každý výrobek je vyroben s největší péčí a do nejmenších detailů, je nový mastný obal bezpochyby správnou volbou.

Potřebujete více informací k nákupu obalů na potraviny s sebou? Zveme vás, abyste se obrátili na naše oddělení služeb zákazníkům. Vaše dotazy bez problémů zodpovíme!

Vidět vícVidět méně