Průmyslová Role Papíru

Jít na toaletu v restauraci a nemít k dispozici ruličku papíru na osušení může být větší problém, než se zdá. Koneckonců je to nezbytné pro všechny druhy osobní hygieny a nemít k dispozici papír může zákazníkům zcela zkazit zážitek z vašeho podniku. Naše role papíru na utírání rukou se vyznačují následujícími vlastnostmi:

  • Speciálně navržené pro účinné osušení rukou nebo povrchů.
  • Velká absorpční schopnost a vysoká odolnost díky použitým materiálům a konstrukci.
  • Ideální pro maximální čistotu a hygienu.
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Vybrané produkty v Průmyslová Role Papíru


Aktivní filtry

Univerzální role papíru

Role papíru na ruční utírání jsou ideální pro podniky, které pracují s látkami, které mohou často znečistit a ušpinit, jako jsou autoopravny, restaurace, průmyslové podniky, nemocnice, čerpací stanice, hotely atd.

Tyto role jsou nepostradatelné v jakémkoli typu umývárny, kuchyně nebo prostoru pro mytí rukou. Nabízejí výjimečný pocit péče o zákazníka a vyznačují se vysokou savostí a měkkostí.

Průmyslové role ručníků na ruce a jednorázové papírové ručníky jsou nezbytnou součástí každého podniku. Díky svým materiálům a designu jsou ideálním společníkem pro osušování rukou i povrchů.

V naší nabídce najdete papírové role ideální pro úklid osob i samotného podniku. Jsou velmi praktické, protože při tření o povrchy, které chcete vyčistit, neuvolňují žmolky a mají dobrou odolnost vůči vodě, takže se nerozpadají, když se snažíte vysušit tekutiny.

Papírová role pro prevenci virů

Tyto role jsou ideální pro místa s vysokým provozem, jako jsou restaurace, nemocnice, školy a kanceláře. Díky vynikající savosti vám naše papírové role umožní rychlé a efektivní vysoušení a sníží riziko šíření bakterií.

Ve společnosti Monouso chápeme důležitost hygieny a pohodlí v každém prostředí a naše role ručníků na ruce byly speciálně navrženy tak, aby tyto požadavky splňovaly. Nenechte si je dojít a dopřejte svým zákazníkům nebo hostům příjemný a pohodlný zážitek!

Vidět vícVidět méně