Vítáme vás v Monouso, vašem online obchodě s jednorázovým nádobím a obalem na potraviny.. Chcete o nás vědět víc? Řekneme vám, co pro vás můžeme udělat:

 

Monouso.cz je internetový obchod, který patří společnosti ENVALIA GROUP SL.

 

Od roku 2006 jsme měřítkem v sektoru jednorázového nádobí, potravinářských obalů a dalších jednorázových a opakovaně použitelných výrobků. Jako první v tomto odvětví jsme vsadili na udržitelná řešení.Z tohoto důvodu jsme se stali synonymem ekologického nádobí a obalů.

 

Díky rozmanitosti našeho katalogu můžeme nabídnout rozmanitost a konkurenceschopné ceny profesionálům i jednotlivcům.. Spolupracujeme pouze s certifikovanými dodavateli a podléháme kontrolám kvality,abychom předali potřebnou důvěru.

 

Pracujeme pouze s permanentním skladem. Proto se ujistíme, že máte objednávku co nejdříve.

 

Equipo de Monouso

 

 

Kde je Monouso.cz?

 

Naše údaje jsou:

 

Envalia Group SL

CIF: ESB64423833

C/ Ciutat de Cartagena, 29 P.I. Fuente del Jarro 2ª Fase

46988 Paterna – Valencia

Telefon 910 052 628 / 931 158 455

Údaje o obchodní registraci:: Valencia Mercantile Reg. Volume 10730 Kniha 8010 Folio 11 Strana V-189696 REGISTRACE 2

 

 

Co tento web nabízí?

 

Na našem webu najdete nekonečné množství jednorázových produktů pro pohostinství a soukromé použití:

• Jednorázové kelímky, jako jsou plastové kelímky, sklenice, džbány, hrnky nebo termoska.

• Jednorázové talíře, jako jsou kartonové talíře, podnosy a misky.

Ubrousky a ubrusy vyrobené z materiálů, jako je netkaná textilie.

• Plastové a biologicky odbouratelné příbory.

Miniatury nejoriginálnější ochutnávky.

• Odneste nádoby na potraviny.

• Levné papírové tašky.

• Jednorázové oblečení

 

A mnohem víc!

 

Toto je krátký seznam online pohostinských potřeb, které máme v obchodě, ale je jich víc. Kromě toho si můžete být jisti, že nákup jednorázových položek lze provést pohodlně a jednoduše a v krátké dodací lhůtě.

 

Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jednorázových a snadno recyklovatelných, s nimiž nemají velký dopad na životní prostředí. Máme také levné opakovaně použitelné kuchyňské nádobí, jako jsou miniatury pro stravování, takže můžete prodloužit jejich životnost a překvapit své hosty při více než jedné příležitosti.

 

Stejně jako tyto produkty velmi pomáhají barům, restauracím a dalším pohostinským podnikům, lze je použít pro soukromé použití, jako je piknik, oslava narozenin nebo grilování s přáteli.

 

 

Jak a jak vám můžeme pomoci?

 

Snažili jsme se zajistit, aby katalog Monouso byl rozsáhlý, rozmanitý a všestranný. Jedním z důvodů je, že máme řady stejného typu produktu v různých materiálech, velikostech, barvách ...

 

Musíte si být jisti, že bez ohledu na to, jaký produkt si vyberete, budete kupovat spotřební materiál v nejlepší kvalitě / ceně.

 

Zdá se vám velikost a složitost našeho katalogu ohromující? Potřebujete řešení hned teď? Náš zákaznický servis je více než připraven odpovědět na vaše otázky a vybrat si, co hledáte, podle vašich potřeb.

Jen nám řekněte, co potřebujete: máme odpověď.

 

 

Přesně z jakého materiálu jsou výrobky Monouso vyrobeny?

 

Určitě to víte, ale dávnými výrobky na jedno použití již dávno přestal být čistý plast, aby ustoupily široké škále materiálů s různými výhodami a použitím.

 

Víme, že v dnešní době je nutné mít různá řešení, abychom uspokojili poptávku všech našich klientů.Protojsou naše výrobky vyráběny z nejrůznějších materiálů, jako je univerzální plast, klasický karton / papír, exotičtější materiály, jako je cukrová třtina, kukuřičný škrob (PLA), bambus ...

 

Ale „je tento materiál biologicky odbouratelný? Ve kterém kontejneru musím tento kontejner recyklovat? Nebojte se: s naší pomocí budete vždy vědět, která možnost je pro vás nejlepší.

 

 

Stále chcete vědět více o Monouso?

 

Více než 10 let v oboru. Tisíce a tisíce objednávek. Nespočet hodin zákaznických služeb. Naše zkušenost má dlouhou cestu a malý text jsme prostě nemohli napravit. Máte stále pochybnosti? No, na co čekáš? Kontaktujte nás a my vám co nejvíce pomůžeme.

 

S pozdravem tým Monouso