Jednorázové Cukrářské Sáčky Protiskluzové

Potrubní sáčky jsou nástroje pro zdobení potravin v oblasti cukrářství. Konkrétně se používají k přípravě potravin, jako jsou dorty, koláče, sušenky nebo košíčky. Mluvíme o kónickém sáčku obsahujícím náplň, která se zavádí jeho nejširší částí a rozděluje nejužší stranou, obvykle pomocí trysky.

Jsou to bezpochyby nejznámější nástroje v každé pekárně. Když zákazník přemýšlí o tom, jak byla vyrobena sladkost, na kterou se dívá na pultu, myslí na toto náčiní. Proč si tedy nepořídit nástroj, který dokáže tuto hodnotu pro veřejnost ještě zvýšit?

 • Zlepšete prezentaci cukrářských výrobků
 • Odolné
 • Nejlepší spojenec pro zdobení vašeho pečiva
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Jednorázové Cukrářské Sáčky Protiskluzové


Aktivní filtry

Co jsou to sáčky na pipetování? Jak jsme si právě ukázali, jsou zdobicí sáčky základním prvkem jak při zdobení, tak při přípravě mnoha cukrářských výrobků.

Charakteristika sáčku na zdobení

Ačkoli se jedná o velmi specifický nástroj, který si obvykle spojujeme s dekorační složkou, první, na co si musíte dát pozor, je, aby vás nenechal na holičkách hned v prvním okamžiku. O tom jsme se již přesvědčili a nyní, když jsme tak učinili, je čas představit vám potřebný materiál.

Materiály pro sáčky na pipetování

Plast je dokonalým řešením dvou hlavních problémů spojených s používáním mnoha potrubních sáčků při pečení: opotřebení v důsledku špatné kvality použitých materiálů a odkapávání.

Pokud jste pracovali s jinými typy pipetovacích sáčků, pravděpodobně jste na vlastní kůži zažili, jak nepříjemné je toto kapání při zdobení jakéhokoli cukroví. Pokud jste se s tímto běžným a nepříjemným jevem ještě nesetkali, s našimi plastovými pipetovacími sáčky s ním můžete nadobro skoncovat.

Mluvíme o jednorázových plastových sáčcích na pipetování, což znamená, že odpadají veškeré problémy spojené s opotřebením. Dokážete si představit, že byste pracovali bez tlaku, že musíte prodlužovat počet použití svého piplacího sáčku, aby se vám vyplatil?

Použití sáčků na vytlačování

Existují cukrářské zdobicí sáčky určené pro práci s malým množstvím, jiné jsou určeny pouze pro velké profesionální cukráře, nemluvě o těch, které jsou určeny pro velmi specifické náplně?

Naše plastové pipetovací sáčky na pečivo omezení nechápou. Ve skutečnosti vynikají svou přizpůsobivostí různým výzvám, kterým může tento nástroj čelit: polevám, krémům, dokonce i těstům! Jste si jisti, že chcete svým inovacím stanovit hranice?

Nemá smysl mít kreativní myšlení, pokud nástroj omezuje vaše možnosti, pokud jde o provedení. Proto vám nabízíme cukrářské sáčky, které se vyznačují snadným používáním. Proč tomu tak je? Měkkost vnitřku zdobicího sáčku. Když k všestrannosti, o které jsme se zmínili dříve, přidáme toto pohodlí, výsledek je jasný: můžete se pustit do jakékoli výzvy, která vám přijde do cesty.

Ideální plastový sáček na pipetování, který lidem ukáže, co umíte.

Pokud bychom měli shrnout použitelnost tohoto nástroje do jednoho slova, byla by to kreativita. Jak ale naše potrubní sáčky ukázat spotřebiteli?

 • Naše obaly mají odlišnou přidanou hodnotu: jsou průhledné. Proč tuto vizuální výhodu nevyužít tím, že naši práci zveřejníme? Spotřebitelé jedí očima, a pokud mluvíme o kreativních cukrovinkách, tak ještě více. Můžete použít naše dortíčky na očích veřejnosti, aby bez filtrů viděla obsah cukroví, které právě jí. Co když nemáte možnost dělat to naživo? Vaši zákazníci budou moci prostřednictvím sociálních médií sledovat, jak pracujete s náplní, kterou mají tak rádi.
 • Další možností, jak dát veškerou kreativitu tohoto nástroje do služeb zákazníka, by mohlo být nechat ho u sebe. Proč jej nedat k dispozici kupujícímu, aby mohl do právě zakoupeného dortu vložit poslední kreativní úpravy? Vzhledem k tomu, že se jedná o jednorázový zdobicí sáček, je to díky jeho ceně snadné.

Kromě jeho trvanlivosti se také snadno čistí. Kromě toho, že hovoříme o hygienickém materiálu par excellence, potvrzuje maximální známku v této zdravé sekci, která je v dnešní době tak důležitá, i fakt, že se jedná o jednorázové piping bagy.

Sáčky na zdobení nakupujte u společnosti Monouso

Pokud se týká pouze konkrétního sektoru sušenek, růst tohoto trhu na španělské úrovni činil v loňském roce 2 %. O datech však není třeba mluvit, stačí otevřít sociální sítě a zjistíte, že křivka kreativního cukrářství je stále na vzestupu. Viděli jste někdy na Instagramu některý z těchto výrobků, které můžete vyrobit pomocí našich zdobicích sáčků?

 • Pipingové sáčky na zdobení dortů
 • Potrubní sáčky na plnění cukrovinek
 • Pipingové sáčky na krokety
 • Piping bag na plnění makronek
 • Piping bags na výrobu churros
 • Potahovací sáčky na piškotové dorty

A mnoho dalšího!

K dispozici pro nákup sáčků na zdobení

Kreativní cukrářské výrobky jsou v módě více než kdy jindy a jedním z důvodů tohoto rozmachu je jejich začlenění do kultury take-away. Tento trend, který je dnes běžný, ještě nedávno neexistoval. Jaký bude další krok v tomto kulinářském odvětví?

To asi nikdo s jistotou neví, ale nemyslíte si, že je to skvělý způsob, jak začít s piping bagem, který umožňuje hrát si prakticky s jakýmkoli typem náplně při jakékoli teplotě?

Vidět vícVidět méně