Plastové džbány pro opakované

Hledáte dokonalý způsob, jak servírovat nápoje několika hostům bez nepořádku a co nejpohodlněji? Naše opakovaně použitelné plastové džbány jsou ideálním řešením!

Ve společnosti Monouso nabízíme širokou škálu džbánů s uchy v různých velikostech, které vyhoví každému požadavku. Ideální pro skupinové večeře, akce nebo restaurace. Navíc nabízíme ty nejlepší konstrukční vlastnosti, které zajišťují velkou odolnost.

  • Odolají vysokým i nízkým teplotám bez deformace.
  • Vydrží nárazy bez rozbití a jsou odolné proti opotřebení.
  • Různá provedení.
  • Stoprocentně recyklovatelné.
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Plastové džbány pro opakované


Aktivní filtry

Co nabízejí plastové nádoby

Plastové džbány pro opakované použití mají mnoho výhod, například udržitelnost, protože je lze používat opakovaně a dlouhodobě a po skončení jejich používání je lze díky materiálům, z nichž jsou vyrobeny, bez problémů recyklovat. Jsou také ekonomickou variantou, protože mají nižší cenu než jejich skleněné nebo keramické alternativy.

Tento typ výrobku je velmi univerzální , protože jej lze použít na různých typech akcí a v různých situacích, od dětských oslav až po restaurace s otevřeným barem. Jsou ideální pro podávání nápojů několika strávníkům, aniž by dělaly nepořádek nebo je nutily držet něco jiného než svou sklenici.

V neposlední řadě je jednou z hlavních vlastností litrových džbánů nabízených společností Monouso to, že jsou k dispozici v různých provedeních a konstrukcích , což zaručuje rozmanité podmínky použití, které vyhovují potřebám všech zákazníků.

V jakém kontextu je lze použít?

Protože jsou tak všestranné, uvádíme některé z možností jejich využití:

  • Restaurace s otevřeným barem s vínem nebo pivem.
  • Akce a dětské oslavy: Plastové džbány jsou také velmi praktické pro akce a dětské oslavy. Děti se mohou obsluhovat samy, aniž by hrozilo, že je rozbijí a zanechají po sobě sklo.
  • Catering a bankety: Na akcích tohoto typu jsou velmi užitečné pro podávání nápojů hostům .
  • Skupinové večeře a rodinná setkání: Jsou skvělou volbou i pro soukromé použití .
  • Použití v domácnosti a venku: A konečně, plastové džbány jsou ideální pro každodenní použití v domácnosti a venku. Jsou pevné a odolné, takže je lze používat v různých situacích bez obav z rozbití nebo poškození. Jejich konstrukce navíc usnadňuje jejich přepravu a skladování.
Vidět vícVidět méně