Foam XPP Obaly

Nádoby FOAM jsou určeny k ukládání, ochraně, uchovávání a přepravě potravin, které vyžadují specifické tepelné podmínky. Protože jsou vyrobeny z expandovaného polystyrenu, EPS, mají jednorázové nádoby FOAM vysokou tepelně izolační schopnost.

K dispozici jsou také obaly z extrudovaného polypropylenu, inovativní alternativa k FOAM, materiál je známý jako XPP a je ideální pro gastronomii a pohostinství. Nádoby z XPP jsou nejen tepelně odolné, ale i mikrovlnné, vodotěsné a velmi trvanlivé.

  • Udržují teplotu potravin
  • Velmi hygienické a vysoce odolné
  • Vhodné pro teplé i studené potraviny
Vidět vícVidět méně

Aktivní filtry

Potřebujete kontejnery pro večírek, venkovní akci nebo pro svou restauraci či provozovnu rychlého občerstvení? Nebojte se! Pěnové nádoby XPP jsou velmi univerzální a lze je použít v každé situaci, kdy potřebujete bezpečně a efektivně přepravovat a skladovat potraviny. A díky naší široké nabídce velikostí a tvarů si jistě vyberete ten správný kontejner!

U Monouso najdete nádoby s dokonalými vlastnostmi, které udrží potraviny déle při optimální teplotě, ať už teplé, nebo studené. K tradičním nádobám FOAM, vyrobeným z extrudovaného polystyrenu, jsme přidali inovativní nádoby XPP, vyrobené z extrudovaného polypropylenu, které ke všem vlastnostem FOAM přidávají nové vlastnosti.

Izotermické obaly FOAM

Naše obaly FOAM XPP jsou vyrobeny z expandované polypropylenové pěny, která jim poskytuje vynikající ochranu proti nárazu. Vaše potraviny jsou tak vždy v bezpečí a chráněné! Jsou také velmi lehké a snadno přenosné, takže si své potraviny můžete bez námahy vzít s sebou!

Tyto dózy se vyznačují pěnovým vzhledem. Pěnové nádoby FOAM jsou pevné a lehké. Jsou ceněny zejména pro svou tepelnou kapacitu, protože udržují teplotu. Díky tomu patří k nejoblíbenějším termoobalům. Povrchová úprava izotermických obalů je odolná a univerzálnost potravinových obalů FOAM je velmi široká.

Izotermické obaly z XPP

Naše izotermické obaly XPP jsou vyrobeny z expandovaného polypropylenu, inovativní alternativy k obalům FOAM, která je již dnes považována za budoucnost plastů v gastronomii. Je to dáno jeho jedinečnými vlastnostmi:

  • Lepší tepelná izolace
  • Lehké
  • Odolnost vůči kapalinám
  • Robustní pěna
  • Možnost ohřevu v mikrovlnné troubě
  • Odolnost proti nárazu
  • Recyklovatelné

Máme termoobaly na potraviny z XPP a FOAM pro různé aplikace: hamburgery (malé, střední a velké), hot dogy, menu různých velikostí, varianty s několika přihrádkami atd. Díky své tepelné kapacitě a univerzálnosti jsou tyto obaly velmi doporučovanou volbou v restauracích, hotelech a cateringu.

Vidět vícVidět méně