Lepicí Uzávěry pro Tašky

Papírové etikety na sáčky jsou ideální pro uzavírání nebo označování sáčků, obálek, sešitů a dalších věcí. Kromě toho jsou tyto samolepicí papírové uzávěry ideální jako pečeť proti neoprávněné manipulaci nebo bezpečnostní pečeť. S těmito samolepkami se snadno manipuluje: jednoduchým gestem můžete samolepku odlepit a přidat ji na požadovaný výrobek. Mezi jejich nejvýznamnější použití patří např:

  • Bezpečnostní plomby pro objednávky dodávek
  • Kontrolní označování potravin
  • Organizace různých výrobků v podniku
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Lepicí Uzávěry pro Tašky


Aktivní filtry

Zamknięcia samoprzylepne dla toreb papierowych

Mnoho sáčků nemá zabudovaný uzávěr a my v Monouso chceme tento problém flexibilně vyřešit pomocí samolepek na papírové sáčky.

Zipy na papírové sáčky, které nabízíme v našem obchodě, jsou ideálním způsobem, jak ušetřit čas a peníze při balení všech vašich výrobků.

Nálepky na papírové sáčky

Proč potřebujete uzávěry na sáčky? Papírové visačky na tašky najdete ve všech druzích obchodů a jejich univerzálnost je jednou z jejich předností. Udržují vaše tašky uzavřené a lze je velmi snadno odstranit, abyste je mohli otevřít.

  • Ideální pro malé sáčky: Tyto uzávěry se osvědčují zejména u malých sáčků, v nichž jsou uloženy výrobky, které nepotřebují vzduchotěsné uzavření, například ovoce, lékárenské výrobky, lahve, pečivo nebo pekařské výrobky, zásilky a další.
  • Snadné použití: Jednou z hlavních vlastností samolepicích uzávěrů sáčků je jejich snadné použití. Nalepí se a odlepí bez větší námahy, takže zákazník ani pracovník obchodu nebudou jejich používáním ztrácet čas.
  • Odolný uzávěr: Samolepka se díky lepidlu sama neodlepí, takže vydrží tak dlouho, dokud se zákazník nerozhodne ji odstranit a spotřebovat výrobek uvnitř sáčku.
  • Vhodné pro všechny typy podniků: Uzávěry na papírové sáčky se hodí v podnicích spojených s potravinářstvím nebo pohostinstvím, ale to není jejich jediné využití, protože jsou stejně tak vhodné pro uzavírání sáčků v jiných provozovnách, jako jsou lékárny, trafiky atd.
  • Materiál přizpůsobitelný jakémukoli povrchu: Ne všechny sáčky jsou stejné a pro naše uzávěry to není problém. Díky pružnému materiálu se samolepky přizpůsobí tvaru každé tašky.

K těmto uzávěrům se připojuje stále více obchodů. Budete dalším z nich? Neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis pro více informací.

Vidět vícVidět méně