Nějaký Balíček

Materiál

Barva

Stretch Fólie PVC

Chcete, aby vaše potraviny zůstaly déle čerstvé a chráněné? Pak už nehledejte nic jiného! V naší sekci papíru a potravinových fólií Monouso pro vás máme toho nejlepšího spojence: role potravinových fólií z PVC, které jsou v gastronomii a pohostinství nepostradatelné, nesmí chybět v žádné ceněné kuchyni.

S našimi rolemi průhledné potravinářské fólie můžete své potraviny chránit hygienicky a bez rizika. Zapomeňte na skvrny a znečištění! S potravinářskou fólií bude vaření, ochrana, skladování a přeprava potravin jednodušší a pohodlnější než kdykoli předtím. Nečekejte déle a objednejte si ji u společnosti Monouso, garantujeme kvalitu a výhodné ceny!

  • Chraňte a uchovávejte potraviny hygienickým způsobem.
  • S různými velikostmi, které vyhoví všem vašim potřebám.
  • Pohodlí, hygiena a kvalita za konkurenceschopné ceny.
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Stretch Fólie PVC


Aktivní filtry

  • Balení
📦
4
Stretch Fólie PVC 45 cm x 300 Metrs

Stretch Fólie PVC 45 cm x 300 Metrs (4 Ks)

Ref 35111-1-4

4 Ks

62, 58€

15,645€/Stretch

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenze 

Vyprodáno

Na Objednávku Množství

Role potravinářské fólie z PVC pro vaši kuchyni

Dnes bychom vám rádi představili jeden z našich nejužitečnějších a nejpraktičtějších základních výrobků z našeho rozsáhlého katalogu potravinářských fólií a papírů: potravinářskou fólii, výrobek, který je nezbytný v každé kuchyni a domácnosti. Pokud patříte k těm, kteří chtějí uchovávat potraviny v optimálních podmínkách a chránit je před vnějšími vlivy, bude vás tento produkt zajímat!

Naše role průhledné potravinářské fólie budou vašimi nejlepšími spojenci, díky nimž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé a chutné. Role potravinářské fólie jsou pro šéfkuchaře jen dalším nástrojem. Potravinová fólie z PVC udržuje potraviny čerstvé jednoduchým, praktickým a především čistým způsobem.

Jak to funguje? Je to velmi jednoduché: průhledná potravinová fólie přilne k jakémukoli druhu povrchu a vytvoří ochrannou bariéru, která zabraňuje oxidaci, vlhkosti a kontaktu se vzduchem. Přesně tak! Vaše potraviny budou chráněny před všemi vnějšími vlivy, které mohou ovlivnit jejich kvalitu a chuť. Je také velmi odolná, což z ní činí ideální volbu pro skladování a přepravu potravin bez obav.

Zakupte si role potravinářské fólie z PVC

Ale to není vše, v Monouso máme širokou nabídku rolí fólie různých velikostí a také dávkovače fólie, abyste ji mohli používat pohodlněji a praktičtěji.

A pokud se ptáte, proč si vybrat naši průhlednou potravinářskou fólii, odpověď je jednoduchá: je v nejlepší kvalitě a za velmi příznivou cenu. Je to tak, nebudete muset obětovat kvalitu kvůli ceně. Ve společnosti Monouso nám záleží na tom, abychom vám nabízeli jen ty nejlepší výrobky za nejférovější ceny.

Potravinová fólie je základní položkou v každé sebeúctyhodné kuchyni. Ve společnosti Monouso vám nabízíme ty nejlepší potravinové fólie, abyste mohli uchovat své potraviny tak, jak si zaslouží. Nečekejte déle a objevte vše, co nabízíme!

Vidět vícVidět méně