Nějaký Balíček

Barva

Materiál

Mikronáprava

Tašky BO-PP bez Uzavření

Plastové tašky Biorentate bez zipu jsou jedny z nejdoporučovanějších tašek pro přepravu potravin, hygienického materiálu a gastronomických výrobků.

Ve společnosti Monouso vám nabízíme široký sortiment PP sáčků bez uzávěru v různých velikostech a cenách. Díky nim můžete s naprostým klidem skladovat všechny druhy výrobků, včetně potravin. Přijďte a najděte si průhledný polypropylenový sáček, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a uzavřete jej podle svých představ!

  • Průhledné
  • Vynikají svou tloušťkou
  • Odolné vůči vysokým i nízkým teplotám
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Tašky BO-PP bez Uzavření


Aktivní filtry

Praktické řešení: sáčky bez zipu BO-PP

Neuzavíratelné polypropylenové sáčky bez uzávěru jsou ideální volbou pro balení, balení a ochranu vašich výrobků. Díky své univerzálnosti jsou ideální volbou pro širokou škálu položek, od potravin až po zdravotnické výrobky. V této kategorii se dozvíte, proč jsou tyto plastové sáčky ideální volbou pro vaše podnikání a jak vám mohou pomoci zlepšit prodej.

Díky své všestrannosti jsou ideální volbou pro širokou škálu položek a představují ekonomické řešení pro balení a ochranu jakéhokoli výrobku. Díky tomu, že nemají uzávěr, je můžete použít pro širokou škálu výrobků, a pokud chcete, aby vaši zákazníci nebo hosté našli vaše výrobky uvnitř chráněné, můžete k jejich uzavření použít tvar, který vám nejlépe vyhovuje. Pomocí stuhy, klasické kovové kravaty, gumičky nebo samolepky máte tisíc a jeden způsob, jak tyto praktické celofánové sáčky uzavřít.

Jednou z hlavních výhod nelepených celofánových sáčků BO-PP je jejich široké využití. Jsou ideální pro balení a ochranu nejrůznějších výrobků, od potravin a cukrovinek až po zdravotnické a farmaceutické výrobky. Jejich neuzavíratelná konstrukce navíc umožňuje jejich tepelné utěsnění nebo uzavření páskou, průchodkami, provázkem a dalšími prostředky. Díky své flexibilní konstrukci se dokonale přizpůsobí tvaru a velikosti vašich výrobků, čímž se zmenší skladovací prostor.

Neuzavíratelné sáčky BO-PP, ty odolné

Tyto neuzavíratelné, biologicky odbouratelné plastové sáčky jsou navrženy tak, aby odolávaly vysokým i nízkým teplotám, takže jsou ideální pro skladování a přepravu potravin a dalších výrobků citlivých na teplotu. Jejich pevnost a odolnost zajišťují, že vaše výrobky budou chráněny po celou dobu přepravy a skladování.

Vidět vícVidět méně