Fixační Fólie

Hliníkové potravinářské cívky jsou nepostradatelným nástrojem v každé gastronomické firmě nebo v domácnosti. Protože jsou vyrobeny z hliníku, mají vysokou tepelnou odolnost, která jim umožňuje déle uchovat čerstvost a teplotu potravin.

Díky hliníku jsou velmi pružné a poddajné, takže ať je váš výrobek jakýkoli, bez problémů se přizpůsobí jeho tvaru. Jejich povrch navíc ztěžuje růst mikroorganismů, takže existuje jen málo lepších materiálů pro styk s potravinami.

  • Vysoká tepelná odolnost
  • Všestranný
  • Velmi hygienické
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Fixační Fólie


Aktivní filtry

Praktická hliníková fólie do kuchyně

Pokud hledáte dokonalé řešení, jak zabalit potraviny a udržet je čerstvé, jste na správném místě. Ve společnosti Monouso máme širokou nabídku rolí hliníkových potravinářských fólií, známých také jako hliníkové fólie nebo alobaly, které splní všechny vaše kulinářské a balicí potřeby.

Přemýšleli jste někdy o tom, kolik využití může mít obyčejná hliníková fólie? Odpověď zní mnoho! Tento všestranný výrobek je nepostradatelným společníkem v kuchyni i v potravinářském průmyslu.

Hliníková fólie je základ, který musíte mít: žáruvzdorná, pevná a přizpůsobivá! Je ideální pro pečení, zapékání a vaření potravin, protože odolává vysokým teplotám, aniž by se trhala nebo deformovala. Neovlivňuje chuť a nutriční vlastnosti potravin, takže je ideální pro vaření a konzervování.

Kromě toho je tento papír, nazývaný také stříbrná fólie, nezbytným prvkem v každé kuchyni, protože poskytuje vynikající ochranu proti vlhkosti, světlu, pachům a chutím. A pokud potřebujete uchovat potraviny na další den, zabalení do fólie je řešení, které potřebujete!

Plánujete grilování? Nebo snad dort, který vyžaduje pomalé pečení? Hliníková fólie je ideální volbou! Jídlo do ní můžete zabalit a rovnoměrně uvařit, aniž by ztratilo šťavnatost a chuť. Zabraňuje vysušování potravin a ztrátě jejich chuti a struktury. A pokud si potřebujete vzít jídlo na piknik nebo na túru, je to lehká a snadno manipulovatelná varianta, takže vám v batohu nezabere mnoho místa.

Hliníkové potravinové rolky koupíte u společnosti Monouso

U společnosti Monouso najdete hliníkové potravinové fólie v rolích různých velikostí a tlouštěk, které se hodí pro jakýkoli typ použití. Ať už potřebujete zabalit svačinu s sebou, uložit zbytky jídla do lednice nebo přikrýt pokrmy, aby zůstaly teplé, máme pro vás ideální hliníkovou fólii v roli.

Proto ji nepodceňujte a ujistěte se, že máte vždy po ruce roli pro jakýkoli úkol, který můžete potřebovat!

Vidět vícVidět méně