Nějaký Balíček

Barva

Materiál

Pružné Slámky

Chcete svým zákazníkům nabídnout ideální doplněk k jejich nápoji a zároveň dbát na životní prostředí? Vyberte si flexibilní slámky a vždy vyhrajete: vaši zákazníci budou spokojeni a planeta vám za to poděkuje.

Jsou praktická, pohodlná a přizpůsobí se každé nádobě, ve které se rozhodnete podávat své lahodné koktejly. Ohebná slámky jsou ideální pro dodání tvaru a barvy vašim kombinacím a břečkám na jakékoliv akci nebo v podniku s nápoji.

  • Originální
  • Praktické a funkční
  • Udržitelné a recyklovatelné
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Pružné Slámky


Aktivní filtry

  • Balení
📦
12
Zásobníky na Ubrousky Brčka s Kulatý (12 Ks)

Zásobníky na Ubrousky Brčka s Kulatý (12 Ks)

Ref 5381-1-12

12 Ks

209, 38€

17,448€/Zásobníky

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenze 

Vyprodáno

Na Objednávku Množství

Ohebná slámky jsou nezbytným spojencem každé party nebo události. K nealkoholickým nápojům, koktejlům, džusům a jakýmkoli nápojům lze použít jednorázová ohebná slámky a dodat jim mnohem atraktivnější vzhled.

Ohebná slámky ve všech barvách

Po dobrém jídle se mnoho lidí rádo zakončí dobrým koktejlem a k tomu se často hodí ohebná biologicky rozložitelná slámky. Všechna naše ohebná slámky jsou vysoce odolná a jen tak se nerozbijí, přestože jsou vyrobena z udržitelných materiálů.

Tato ohebná slámky jsou pružná, pevná a mimořádně kvalitní a poskytují maximální pohodlí při vychutnávání osvěžujícího nápoje. Na našich webových stránkách naleznete širokou nabídku flexibilních slámky na jedno použití, mezi nimiž nechybí ani ta nejhygieničtější, individuálně chráněná, aby si je vaši vlastní zákazníci mohli pohodlně vzít bez rizika kontaminace ostatních.

Kromě toho máme také širokou škálu barev, abyste mohli slámky sladit s tématem večírku nebo atmosférou restaurace. Od klasických bílých a červených ohebných brček přes černá ergonomická slámky pro nádech střízlivosti a elegance až po mnoho dalších barev, které dodají nádech vitality.

 

Vidět vícVidět méně