Papírové Košíčky Cukrářské

Připravte si dezerty, které budou zářit ve velkém stylu! Papírové košíčky na pečení budou vaším nejlepším spojencem při pečení. Díky těmto praktickým a všestranným kapslím bude pečení a prezentace vašich výtvorů hračkou a zároveň vylepší vaše dezerty.

Chcete se vyhnout nepořádku při vyklopení formy? Žádný problém! Řešením jsou papírové kapsle. Jednoduše je vložte do formy, nalijte do nich těsto a nechte troubu kouzlit. Až budou hotové, vaše pochoutky se hladce vysunou ven, aniž by se přilepily nebo pokřivily. Navíc jejich čištění je hračka - stačí je vyhodit, čímž ušetříte čas i námahu.

 • Praktické a snadné použití
 • Vhodné do trouby
 • Všestranné a s různými vzory
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Papírové Košíčky Cukrářské


Aktivní filtry

Papírové pekařské kapsle: dotek pro vaše dezerty

Hledáte pro své kulinářské výtvory speciální nádech? Pak jste na správném místě! Ve společnosti Monouso bychom vám rádi představili naše papírové kapsle na pečení.

 • S jedinečným designem, který vylepší vaše dezerty.
 • Jsou praktické a snadno se používají, zamezují problémům s odformováním a usnadňují čištění.
 • Jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného papíru šetrného k životnímu prostředí.

Hlavní výhodou našich papírových kapslí je jejich praktičnost. Jejich použití je tak snadné, že vás překvapí! Stačí je vložit do formy na košíčky nebo muffiny, naplnit je oblíbeným těstem a je hotovo! Při pečení si kapsle zachovávají svůj tvar a zabraňují přilepení těsta k formě, což usnadňuje pozdější vyjmutí z formy. Zapomeňte na problémy s uklízením a deformované košíčky, s našimi košíčky na pečení je vše jednodušší a zábavnější.

Ale to není všechno, naše papírové košíčky jsou také šetrné k životnímu prostředí. Jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného papíru, který neobsahuje škodlivé chemikálie, což znamená, že si můžete vychutnat své dezerty bez obav o dopad na životní prostředí. Koneckonců, kdo říká, že si nemůžete vychutnat sladkou pochoutku a zároveň se starat o planetu?

A to není všechno, další skvělou vlastností našich dezertních lusků je všestrannost! Nejenže se skvěle hodí na cupcaky a muffiny, ale můžete je použít i na přípravu košíčků, čokoládových lanýžů, mini dortíků a mnoho dalšího. Možnosti jsou neomezené a vaše fantazie je limitem.

Víte, co je na tom nejlepší? Naše papírové kapsle na pečení jsou ideální nejen pro vaše domácí výtvory, ale také pro cukrárny, pekárny a všechny pekařské podniky, které chtějí vyniknout. Vaši zákazníci budou nadšeni profesionálním a okouzlujícím vzhledem, který tyto kapsle dodají vašim moučníkům.

Papírové kapsle na pečivo

Jednou z nejspolehlivějších možností jsou cukrářské papírové kapsle, klasika v oboru s velmi atraktivní povrchovou úpravou. Jejich vlastnosti bývají následující:

 • Vysoká kvalita
 • Odolnost vůči troubě
 • Široká škála barev a tvarů
 • Jednorázové použití
 • Pohodlné a praktické

Kapsle do koupele cupcake

Objevte v našem katalogu široký výběr muffinových košíčků, které splní vaše potřeby. Naše kapsičky jsou vyrobeny převážně z mastného a pergamenového papíru, díky čemuž jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také se snadno recyklují.

Ale to není všechno! Naše kapsle na pečivo jsou jednorázové, což znamená, že se nebudete muset starat o úklid poté, co si pochutnáte na svých lahodných dezertech. Jakmile skončíte, jednoduše je zlikvidujte do příslušného kontejneru. Nyní nebylo pečení nikdy jednodušší!

Papírové lanýžové kapsle a čokoládové kapsle

Ponořte se do naší úžasné nabídky papírových lanýžových kapslí a nechte se okouzlit explozí poutavých a podmanivých barev, které pozvednou vzhled vašich pokrmů na neodolatelnou úroveň!

Ve společnosti Monouso jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout širokou škálu možností papírových bonbonových kapslí, známých také jako papírové bonbony. V našem katalogu najdete rozmanité velikosti a tvary, od velkých bonbonových kapslí, které dají vyniknout vašim výtvorům, až po mini bonbonové kapsle, které potěší svým kouzlem při každém soustu.

Výběr je jen na vás! Vyberte si své oblíbené kapsle a ponořte se do kulinářského světa, abyste přivedli k životu své nejchutnější a vizuálně nejúžasnější výtvory. Připravte se na to, že všechny ohromíte svými kulinářskými dovednostmi!

Papírové košíčky na pečení zakoupíte u společnosti Monouso

Papírové pečicí kapsle Monouso jsou praktické, všestranné, šetrné k životnímu prostředí a umožní vám dodat vašim výtvorům zvláštní nádech. S našimi papírovými kapslemi proměníte své dezerty v malá umělecká díla!

Tak už nečekejte, navštivte náš obchod a objevte širokou škálu barev a vzorů, které pro vás máme. Potěšte svou kreativitu a nechte své dezerty zazářit ve velkém stylu!

Vidět vícVidět méně