COVID-19: Naše služba je stále funkční a zásilky jsou stále prováděny. Dodací lhůty se mohou lišit.

* Příjemce musí být přítomen na doručovací adrese. . Dopravce nebude z bezpečnostních důvodů volat příjemci. V případě nepřítomnosti během dodávky bude vrácena původci.

Za normálních okolností jsou dodávky prováděny společností GLS, ačkoli Monouso si vyhrazuje právo odlišit společnost, u které je dodávka prováděna, pokud to nepředstavuje zjevnou újmu pro zákazníka.

Kolik mě bude doprava stát? Budu muset něco zaplatit na dobírku?

Zásilky mají různé dodací lhůty v závislosti na produktu v košíku.

Jak dlouho trvá, než dorazí moje objednávka?

Dodávky se zpravidla uskutečňují maximálně 96/120 hodin od potvrzení objednávky u těch, které byly provedeny před 17:00 hodin a v závislosti na místě dodání. V případě okolností mimo naši kontrolu však Monouso nenese odpovědnost za zpoždění způsobená přepravní společností.

Kam bude moje objednávka doručena?

Dodávka bude provedena ode dveří na dodací adresu uvedenou zákazníkem a osobě, která byla nastavena jako příjemce.

Dodávky objemných nebo nadměrně těžkých produktů nebo produkty, které způsobují potíže s doručením, budou doručeny ke dveřím na uvedenou adresu.

Co se stane, když tam není nikdo, když přijdete doručit objednávku?

Nebojte se, přepravní společnost vám nechá oznámení, abyste s nimi mohli koordinovat dodávku. Objednávky, které nelze doručit do sedmi dnů z důvodů, které nelze přičíst společnosti Monouso, budou vráceny prodejci. V takovém případě bude správa a přeprava stát 15% objednávky.

Můžeme zrušit objednávku, která ještě nebyla odeslána?

Můžeme zrušit objednávku, která ještě nebyla odeslána? Ano, můžete zrušit objednávku, která ještě nebyla odeslána. Chcete-li tak učinit, musíte nám poslat e-mail na adresu [email protected]s uvedením čísla objednávky, které chcete zrušit.

Můžeme zrušit objednávku, která již byla odeslána obchodem?

Ne, jakmile objednávka opustí náš sklad a bude u přepravní společnosti, nebude možné ji zrušit.

VIZ OBECNÉ PODMÍNKY pro více informací.