Plastové Sáčky na Koktejl

Plastový koktejlový sáček se stal elegantní revolucí, pokud jde o stylové a praktické podávání míchaných ořechů, dýmek, lískových oříšků, sušeného ovoce nebo dokonce sladkostí a pamlsků.

Náš koktejlový sáček je vyroben z polypropylenu, je odolný a speciálně vyrobený tak, aby odolal vysokým i nízkým teplotám (od -40 Cº do 100 Cº).

  • Všestranný design, ideální pro každou událost nebo večírek.
  • Lze je použít pro jakýkoli druh mixologie.
  • Ideální k nošení v tašce nebo batohu pro rychlé a snadné občerstvení na cestách.
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Plastové Sáčky na Koktejl


Aktivní filtry

Perfektní sáčky na míchané koktejly

Pokud hledáte nejlepší variantu pro své míchané ořechové koktejly, nehledejte nic jiného než naše plastové sáčky na míchané ořechové koktejly. Tyto sáčky jsou dokonalým řešením pro stylové a praktické skladování a podávání vašich míchaných ořechů, dýmek, lískových oříšků, sušeného ovoce nebo dokonce cukrovinek.

Naše plastové sáčky na míchané ořechové koktejly mají univerzální design, který se skvěle hodí na jakoukoli akci nebo večírek. Jsou také praktické a snadno se používají díky své kompaktní velikosti a otevřené horní části, kterou lze uzavřít pomocí kravaty nebo nálepky. Díky kapacitě až 8 uncí směsi koktejlů jsou tyto sáčky ideálním doplňkem na vaše akce a večírky.

Jednou z jejich velkých výhod je, že jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž jsou odolné vůči jakémukoli výrobku, který chcete uvnitř prezentovat. Plast vhodný pro potravinářské účely zaručuje, že vaše trail mixs zůstanou čerstvé a bezpečné ke konzumaci. A nejen to, design sáčku zajišťuje, že se z něj nevysype ani jeden oříšek.

Všestranné použití koktejlových sáčků

Tyto plastové sáčky jsou ideální nejen pro míchané ořechové koktejly, ale lze je použít i pro jiné druhy směsí, jako jsou sladkosti, sušenky a chipsy. Díky své kompaktní velikosti a designu jsou ideální pro nošení v tašce nebo batohu pro rychlé a snadné občerstvení na cestách.

Tyto sáčky jsou chytrou investicí pro každého milovníka trail mixů a dalších svačinek. Objednejte si ještě dnes a vychutnejte si trail mix v našich vysoce kvalitních plastových sáčcích!

Vidět vícVidět méně