Plastový Zásobník Kelímků

Dávkovač nápojů je nezbytným vybavením pro gastronomické provozy a všechny typy provozoven, kde se používají stroje na podávání nápojů.

Koupě dávkovače šálků je bezpochyby nejlepší volbou pro váš cateringový podnik, protože nabízí velké výhody, které můžete využít.

  • Zmenšuje skladovací prostor
  • Pomáhá udržovat pořádek
  • Usnadňuje samoobsluhu
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Plastový Zásobník Kelímků


Aktivní filtry

Výdejní automat na kelímky je pro gastronomické podniky nezbytným prvkem, protože usnadňuje práci zaměstnancům, zkracuje čekací dobu pro zákazníky a pomáhá organizovat prostory.

Kromě toho je pořízení výdejníku šálků také ideální volbou pro pracovní kanceláře nebo jakoukoli provozovnu, kde je k dispozici kávovar, voda nebo nápoje, jako jsou nealkoholické nápoje, nálevy, čaje atd.

Jednorázový dávkovač šálků

Pokud pracujete v pohostinství, neměli byste s nákupem jednorázového dávkovače na kelímky v áhat. Víme, že čistota a péče o vaši provozovnu jsou klíčem k úspěchu vašeho podnikání a výhody, které v tomto ohledu nabízí dávkovač šálků, předčí všechna vaše očekávání.

Čistota, kterou nabízí dávkovač jednorázových kelímků, je nesporná. Svým zákazníkům budete moci zaručit maximální hygienu, protože tyto kelímky se používají pouze jednou.

Neměli byste také přehlížet prostor, který získáte používáním jednorázového dávkovače kelímků. Kelímky se ukládají vertikálně, takže jejich uspořádání snižuje skladovací prostor na minimum.

Navíc je to ideální způsob, jak udržet prostor zcela uklizený a nepřeplněný.

Zásobník na plastové kelímky

Důležitým bodem, který je třeba mít na paměti, je, že dávkovač plastových kelímků vám nabízí velké pohodlí při provádění každodenních úkolů ve vaší cateringové firmě.

Přístup k pohárkům, pokud máte zásobník na plastové pohárky, je velmi snadný. Usnadníte tak práci svým zaměstnancům, protože budou mít rychlý a pohodlný přístup ke sklenicím, a tím budou moci zkrátit čekací dobu pro zákazníky.

Kromě toho je plastový dávkovač kelímků nejlepší volbou, pokud chcete ve svém podniku zavést samoobsluhu. Vaši zákazníci nebudou muset čekat, až je obslouží některý z vašich zaměstnanců, pokud si budou chtít dát jakýkoli nápoj.

Nenechte si ujít příležitost pořídit si dávkovač plastových kelímků . Je to levný a velmi účinný nástroj.

Vidět vícVidět méně