Hygienické Produkty

Hygiena a čistota jsou důležité ve všech odvětvích, ale ještě více v gastronomii, pekařství a při přípravě a podávání pokrmů. Můžete se seznámit s naší bohatou nabídkou produktů, které jsou ideální pro udržení optimální hygieny a čistoty ve vašem podniku.

  • Pro všechny typy podniků: stravování, pohostinství atd.
  • Vysoce účinné pro dokonalé čištění a ochranu.
  • Maximální poměr kvality a ceny u všech našich hygienických a čisticích prostředků.
Vidět vícVidět méně

Nejprodávanější


Dezinfekční Gel na Ruce

Dávkovač Mýdla a Dezinfekční Gel

Vlhčené Ubrousky

Papírové Kapesníky

Toaletní Papír

Zásobníky na ručníky a Utěrky

Papírové Ručníky

Odvinovač Nástěnný pro Papírové Ručníky

Průmyslová Role Papíru

Nerezový Zásobníky na Papírové Ručníky

Průmyslová Role Papíru

Odvinovač Nástěnný pro Utěrky v Roli

Role Papírové pro Nosítka

Vysoušeče Rukou Elektrický

Mikrovláknová Utěrka

čisticích utěreka

Biologicky Rozložitelné Sáček na Psí Exkrementy

Jednorázové Rukavice

Jednorázová Oděvy

Aktivní filtry

Hygiena a čistota pro úspěch

Hygiena a čistota jsou důležitější než kdy jindy a žádný podnik si nemůže dovolit je zanedbávat. Je natolik důležitá, že může rozhodnout o tom, zda způsobí vážné zdravotní problémy, nebo zda bude úspěšná.

Představte si například restauraci, která nedbá na čistotu svého nádobí a povrchů. Myslíte si, že by tam někdo chtěl jíst? Samozřejmě, že ne! Proto se ve společnosti Monouso věnujeme poskytování nejkvalitnějších hygienických a čisticích prostředků, které pomohou udržet váš podnik čistý a bezpečný jak pro vaše zákazníky, tak pro vaše zaměstnance.

Bezvadná hygiena a bezpečnost

Ve společnosti Monouso chceme zajistit, aby bezpečnost a hygiena všech vašich zaměstnanců byla bezvadná. K tomu potřebujete nejen výrobky, jako jsou role průmyslového papíru nebo utěrky na čištění povrchů ve vašich prostorách, ale možná budete potřebovat i jednorázové oděvy, které vám poskytnou dodatečnou ochranu. Návleky na obuv, návleky na vousy, zástěry, cokoli, co potřebujete pro maximální bezpečnost. Pokud pracujete s nosítky, v katalogu našeho internetového obchodu samozřejmě najdete také role nosného papíru.

Dávkovače na mýdlo a dezinfekční gel

Dávkovače na mýdlo a dezinfekční gel jsou nejhygieničtějším a nejefektivnějším způsobem distribuce těchto produktů, aniž by docházelo k plýtvání a byla zachována nejvyšší možná hygiena. Nabízíme širokou šk álu dávkovačů v různých velikostech a z různých materiálů, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Dezinfekční gel na ruce pro maximální hygienu

Dezinfekční gel na ruce se stal základním nástrojem pro udržení virů a bakterií na všech druzích výrobků, se kterými se manipuluje, jako jsou například restaurační přípravky. V naší nabídce najdete kvalitní výrobky, které vám pomohou udržet účinnou a šetrnou dezinfekci pokožky rukou.

Praktické vlhčené ubrousky

Existuje celá řada gastronomických podniků, kde si zákazníci nakonec zašpiní ruce. Burger bary, restaurace s mořskými plody... všichni si při pouhé zmínce o nich představíme chutná jídla, ale co ten nepříjemný pocit, když si musíte utřít ruce, ubrousek nestačí a musíte spěchat na toaletu? S vlhčenými ubrousky Monouso máte řešení na dosah ruky. Stačí je rozdat hostům, aby se v případě, že se ocitnou v takové situaci, mohli snadno a rychle umýt.

Absorpční ubrousky

Ve společnosti Monouso víme, že osobní hygiena je nezbytná pro udržení zdravého a pohodlného životního stylu. Proto máme v našem katalogu výběr jednorázových kapesníčků, které jsou ideální pro čištění skvrn nebo produktů co nejšetrnějším způsobem k pokožce. Vyznačují se tím, že jsou:

  • Měkké: speciálně navržené pro styk s pokožkou.
  • Vysoká absorpční kapacita: ideální pro různé situace, jako je odstraňování make-upu nebo rozlitých tekutin či skvrn.
  • Přenosné: vezměte si je všude s sebou! Díky svému designu se velmi snadno skladují a přepravují.

Robustní zásobníky na toaletní papír

Zásobníky na toaletní papír jsou základním nástrojem pro udržování hygieny a čistoty v každé umývárně nebo na toaletě. Tím, že zabraňují nutnosti přímé manipulace s veškerým papírem, chrání jej před bakteriemi a zárodky. Naše zásobníky na toaletní papír jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů, takže jsou ideální pro intenzivní používání. A samozřejmě jsou navrženy tak, aby se snadno používaly a doplňovaly, což z nich činí ideální volbu pro každou firmu.

Toaletní papír pro všechny typy umýváren

A jestli něco takový zásobník potřebuje, pak je to právě toaletní papír. Pro jakýkoli typ osobní hygieny je nezbytný a můžeme rozlišovat dva typy, jeden pro domácí použití a druhý pro průmyslové použití.

Máme jak toaletní papír pro domácnost, který je díky své velikosti a designu ideální pro domácnosti a podniky, tak průmyslový toaletní papír, který je určen pro potřeby podniků a velkých prostor, jako jsou hotely, restaurace a velké supermarkety.

Nákup hygienických a čisticích prostředků

V Monouso najdete všechny druhy čisticích prostředků, které udržují váš podnik v těch nejlepších podmínkách, aby byl pro vaše potenciální zákazníky co nejatraktivnější. Od elektrických osoušečů rukou pro maximální pohodlí při sušení rukou až po papírové role do sušiček rukou, papírové ručníky do sušiček rukou a držáky na role průmyslového papíru. Podívejte se na naše webové stránky a nechte se ohromit širokou nabídkou výrobků Monouso.

A nejen ve vašem podnikání, pokud se chcete postarat i o osobní hygienu svou a svého domácího mazlíčka, můžete použít naše biologicky rozložitelné sáčky na psí exkrementy, zcelaudržitelné! Najděte si výrobky, které potřebujete, a v případě jakýchkoli pochybností se obraťte na náš zákaznický servis.

Vidět vícVidět méně