Durables džbány pro opakované použití SAN

Nerozbitné plastové džbány jsou ideálním kuchyňským náčiním pro skupinové a čisté podávání nápojů u stolu. V tomto případě vám od společnosti Monouso nabízíme výběr opakovaně použitelných džbánů, které vám poskytnou kompletní servis, ušetří peníze a neztratí kvalitu.

Naše plastové džbány SAN vypadají velmi podobně jako sklo, avšak při pádu se nerozbijí ani nedeformují vlivem nízkých či vysokých teplot. Jsou ideální pro venkovní akce a setkání s přáteli, kde zábava nikdy nekončí.

  • Maximální odolnost, nerozbitné
  • Vzhled podobný sklu
  • Různé tvary a kapacity
  • Opakovaně použitelné
Vidět vícVidět méně

Vybrané produkty v Durables džbány pro opakované použití SAN


Aktivní filtry

Chystáte se na nějakou akci a hledáte perfektní odolné džbány, které by nahradily vaše skleněné džbány? V Monouso jsme vytvořili řadu odolných plastových džbánů a nepochybujeme o tom, že vaše zákazníky ohromí.

Naše džbány vyrobené ze SAN a Tritanu jsou jedinečně pevné, a to natolik, že jsou známé jako nerozbitné plastové džbány. A právě proto jsou hojně využívány v restauracích, hotelech a cateringu, protože poskytují maximální záruku odolnosti a bezpečnosti.

Odolné plastové džbány pro opakované použití

Naše odolné džbány pro opakované použití poskytují naprostou bezpečnost. Jsou lehké a odolné proti rozbití a mají určitou pružnost, aby dokázaly absorbovat jakýkoli náraz bez obav z rozbití, což z nich činí ideální džbány pro použití ve venkovních prostorách, jako jsou terasy, bazény nebo zahrady. Navíc dokonale imitují vzhled skla, takže se nebudete muset vzdát elegance klasických džbánů.

Stručně řečeno, naše opakovaně použitelné džbány se vyznačují:

  • Dobrá odolnost vůči nárazům i nápojům o různých teplotách.
  • Vzhled podobný sklu.
  • Extrémní trvanlivostí.

Opakovaně použitelné džbány Tritan i SAN můžete bez nehody užívat po dlouhou dobu, což z nich činí nejlepší alternativu ke skleněným džbánům, které se snadno rozbíjejí a praskají. Některé z nich umožňují až 500 použití! To znamená, že se nebudete muset neustále starat o dokupování dalších a přidáte tak svému podnikání punc udržitelnosti.

Vidět vícVidět méně